04.02.2018, 22:03

Спаринг. «Локомотив» (Ташкент) - ФК «Олександрія». 3:1

04.02.2018. 16:30. Стадіон курортного готелю «Сусесі».

«Локомотив» (Ташкент, Узбекистан) - ФК «Олександрія» - 3:1

ФК «Олександрія», 1 таймЮрій Паньків, Тимур Стецьков, Гліб Бухал, Валерій Бондаренко, Павло Пашаєв, Андрій Запорожан (к/к), Олексій Довгий, Андрій Цуріков, Євген Протасов, Артем Полярус, Віталій Пономар

2 тайм: Владислав Леванідов, Владислав Бабогло, Гліб Бухал, Євген Банада, Василь Грицук, Сергій Старенький, Дмитро Шастал, Діксон Афоаква, Андрій Бацула, Сергій Чеботаєв, Артем Сітало.

У першому таймі олександрійці мали нагоду двічі  відкрити рахунок, але не змогли переважити захист суперника. Реальний шанс узяти ворота мав Віталій Пономар, який у напруженій боротьбі вийшов віч-на-віч з голкіпером, та не зміг його переграти.

Надалі, у наступі на ворота «Олександрії» залізничникам вдалося відкрити  рахунок. Перший гол забив Санжар Шоахмедов. Ця перевага тривала недовго - олександрійцям невдовзі вдалося зрівняти рахунок - 1 :1. Гол на рахунку Василя Грицука. На 72 хвилині «залізничники» розвинули перевагу, узявши ворота олександрійців. Знову м’яч на свій рахунок записав Шоахмедов. А наприкінці матчу ташкентська команда забила ще один м’яч (Ігор Йєліч), у підсумку - 3:1 на користь «Локомотива».