03.02.2018, 23:38

Другі збори. Спаринг з «Локомотивом» (Ташкент)

4 лютого команда футбольного клубу «Олександрія» в рамках других навчально-тренувальних зборів у Туреччині проведе спаринг з узбекистанським «Локомотивом». 

За попередньою домовленістю, матч відбудеться о 16:30 за київським часом.

«Локомотив» - узбекистанський футбольний клуб з міста Ташкент, заснований у 2002 році. Власником і головним спонсором клубу є державна компанія «Узбекистанські залізниці» (футболісти «Локомотива» мають цілком логічне прізвисько «залізничники»). У 2016 році «Локомотив» став чемпіоном Вищої ліги Узбекистану, виграв Кубок Узбекистану і дійшов до 1/4 фіналу в Лізі чемпіонів АФК.

 

 

Гравці «Локомотива» на тренуванні у курортному місті Белек, Туреччина. 31 січня, 2018. Фото з сайту клуба

«Локомотив» є чинним чемпіоном Узбекистану (чемпіонами країни «залізничники» стали достроково - за тур до завершення сезону), триразовим віце-чемпіоном Вищої ліги чемпіонату Узбекистану, бронзовим призером Вищої ліги, володарем Кубка Узбекистану, володарем і фіналістом Суперкубку Узбекистану, чемпіоном і віце-чемпіоном Першої ліги чемпіонату Узбекистану, фіналістом Кубка ПФЛ Узбекистану. 

Тренує «залізничників» п'ятдесятирічний Андрій Мікляєв, вихованець ташкентського «Пахтакора». У 1987 році Андрій Мікляєв виступав за київський «СКА».

Головний тренер «Локомотива» Андрій Мікляєв. Фото з сайту клуба

Для команди «Локомотива» це теж другі навчально-тренувальні збори. «Залізничники» почали тренуватися 27 січня, і вже за два дні провели спаринг з болгарським клубом «Черно море». Матч завершився нічийним рахунком 0:0. З ташкентським «Локомотивом» олександрійці зіграють уперше.

Переглядів: 1470