03.02.2018, 22:05

ФК «Олександрія» знову прибув до Туреччини

Команда ФК «Олександрія» знову прибула до Туреччини, де проведе свій другий навчально-тренувальний збір.

Вчора, 2 лютого, команда приїхала до Харкова, звідки вирушила до Анталії через Стамбул. За традицією, олександрійці на другому навчально-тренувальному зборі розмістились в готелі «Сусесі».  

Подорож отрималась довгою та нелегкою, але вже о 12 годині відбулося тренування. Воно проходило не на полях готельного комплексу «Сусесі» через непередбачувані обставини. Розпочалося заняття із приємних миттєвостей - команда привітала Валерія Бондаренка із Днем народження.  Окрім цього, на тренування завітав колишній гравець «Олександрії» Артем Сухоцький, у якого залишились дуже приємні стосунки із гравцями та тренерським штабом колишньої команди.

До роботи приступили 25 футболістів, яких взяв на збори головний тренер Володимир Шаран. Серед них три потенційних новачки: Гліб Бухал та два легіонери. Приємно відзначити, що  Антон Шендрік після тривалої паузи повернувся до табору ФК «Олександрія». На даний час Антон працює індивідувально з Андрієм Гітченко, який має незначну травму.

О 17.00 олександрійці провели вечірнє тренування, яке було спрямоване на роботу із м'ячами. Звичайно ж, тренерський штаб розпочав підготовку до першого спарингу, який відбудеться вже завтра. Суперником нашої команди буде «Локомотив» (Ташкент, Узбекистан). Початок о 16.30 за київським часом. Незважаючи на запланований контрольний матч, зранку гравці «Олександрії» проведуть тренування.

 

Переглядів: 1738