Мінімальна поразка від «Динамо» в останньому матчі року

Чемпіонат U-21. 19 тур.

ФК «Олександрія» (U21) - «Динамо» (Київ) (U21)                  - 0:1 (0:0)

09.12.2017 р. 13:00 «НІКА+» (зі штучним покриттям), 150 глядачів, +4 °C.

Арбітр матчу: Віталій Романов (Дніпро)

Асистенти арбітра: Олександр Холодинський (Харківська обл..), Олександр Жуков (Харків)

Четвертий арбітр: Денис Федан (Олександрія)

Спостерігач арбітражу: Вадим Шевченко (Київська область)

«Олександрія»: Рудик, Бабогло, Прокопчук, Гаврушко к/к (Гура, 54), Гранчар, Яровой (Олійник, 82), Райлян, Вітенчук (Литвяк, 87), Чорній (Тищенко, 70), Шкіндер, Протасов (Ткачук, 89).

Запасні: Гаврусевич, Чихович

Гол.тренер – Андрій Купцов

«Динамо» (Київ): Маханьков, Дубінчак (Цітаїшвілі, 90), Карась, Кравченко, Смирний (Петрусенко, 90), Калюжний, Казаков к/к, Булєца, Лєднєв, Русин (Алексєєв, 95), Вантух.

Запасні: Кучерук, Малишкін, Янаков, Білошевський.

Гол.тренер – Юрій Мороз

Попередження: В. Бабогло (42), І. Гаврушко (54) - М Казаков (54), Н. Русін (78)

Вилучення: В. Бабогло (79 – друге попередження),

Голи: Н. Русін (66)

Вперше в чемпіонатах України футболісти «Олександрії» (U-21) та «Динамо» (U-21) зустрілися 15 липня 2011 року на стадіоні «Олімп» у присутності 900 глядачів. Рахунок у цьому матчі на 8-й хвилині відкрив нападаючий олександрійців Сергій Давидов – цей гол і став переможним.

Загалом, між собою «Олександрія» та «Динамо» провели 7 матчів: 1 перемога за нашими земляками, 2 нічиїх та 4 перемоги киян. Різниця м’ячів 10-3=+7 на користь динамівців.

М’ячі у складі нашої команди забивали: Сергій Давидов, Василь Грицук та Тимур Стецьков. Кращі бомбардири у складі «Динамо»:  Роман Яремчук, 3 та Артем Бєсєдін, 2 м’ячі.

Найбільше матчів у цих протистояннях провів Дмитро Рудик (4), в яких він пропустив 4 м’ячі.

Остання гра у молодіжному чемпіонаті, яка проходила в Олександрії на стадіоні «Ніка+» (поле зі штучним покриттям) пройшла у гострій швидкісній боротьбі, в якій кожен з суперників не хотів поступатися ні в тактичному, ні в технічному планах. Ситуація на полі змінювалася, як на шальках терезів. Суперники обмінювалися гострими атаками за участю великої кількості виконавців.

«Динамо» вирізнялося своїм фірмовим почерком – швидкі точні передачі низом із залученням до атаки флангових гравців, з наступними акцентованими передачами у центр штрафного майданчика. Господарі надійно діяли в обороні, до того ж високий кіпер олександрійців Дмитро Рудик на виходах діяв досить впевнено та безпомилково. Певно, ще довго буде снитися Сергію Райляну момент, коли на 16-й хвилині матчу він, отримавши флангову передачу від Євгена Протасова просто змушений був відкривати рахунок у матчі, та м’яч зрадницьки не потрапив у рамку воріт.  Це був найбільш небезпечний момент у першому таймі.

Прекрасний дриблінг в середині першого тайму продемонстрував Євген Протасов, на швидкості обігравши у штрафному майданчику кількох киян – він міг і сам пробити, але віддаючи пас на Ігоря Ярового, помилився з передачею.

Чим запам’яталися кияни у першій половині зустрічі. Після розіграшу кутового, Богдан Лєдньов з лінії штрафного майданчику пробив по воротах, та, на щастя господарів, м’яч пройшовся поруч зі стійкою.

Другий тайм проходив на зустрічних курсах без особливих загроз біля обох воріт. Та все ж гол відбувся. На 66-й хвилині Сергій Булєца отримав передачу у штрафному майданчику, зручно скинув на Назарія Русина, який з лінії воротарського майданчика влучно пробив повз кіпера олександрійців. Цей епізод і вирішив долю зустрічі.