25.11.2017 р, 13:00, «НІКА+» (штучне покриття), 100 глядачів, ±0 °C.

Асистенти арбітра - Данильченко Є.А. (Луганськ) та Чертоляс М.В. (Херсон)

Спостерігач арбітражу - Покідько І.Р. (Полтава)

«Олександрія»:  Рудик, Прокопчук, Гаврушко-к/к, Бабогло, Райлян, Вітенчук, Козак, Яровой (Литвяк, 83), Чорній (Тищенко, 68), Протасов (Я. Довгий, 90+2), Шкіндер

Запасні: Гаврусевич, Чихович, Олійник, Ткачук

«Карпати»: Сілецький- к/к, Сільченко, Саутін, Стасишин, Виздрик, Осман, Маріо (Лебедь, 60), Кльоц, Мемешев, Войтович (Богач, 78), Карпенко (Саламаха, 68)

Запасні: Мозіль, Харжевський, Сластінов, Завінський

Ст.тренер – Олександр Чижевський

Попередження – А. Чорній (38) – Н. Стасишин (37)

У 17-му турі молодіжного чемпіонату України з футболу підопічні Андрія Купцова приймали львівські «Карпати».

Перша зустріч між футболістами «Олександрії» (U-21) та «Карпатами» (U-21) відбулася 8 вересня 2011 року на КСК «Олімп» у місті Олександрія. Вже на другій хвилині олександрієць Василе Оларіу відкрив рахунок, але вже за кілька хвилин львів’яни не тільки його зрівняли, але й вийшли вперед. Ще в першому таймі олександрійці залишилися удесятьох після вилучення Олега Єрмака, але зуміли зусиллям Олександра Гуськова на початку другого тайму відновили рівновагу. А вже за хвилину гості протягом двох хвилин провели 2 м’ячі у ворота Дмитра Рудика і вирвали перемогу – 4:2. Загалом суперники між собою провели 7 матчів: 5 перемог футболістів «Карпат», нічия та 1 перемога наших гравців. Різниця м’ячів: 16-7= +9 на користь львів’ян. У складі нашої команди голи на рахунку: Василе Оларіу, Олександра Гуськова, Артема Поляруса, Андрія Єлсукова, Євгена Грубого, Вадима Гранчара та Владислав Бабогло. Кращі бомбардири у гостей: Володимир Савошко – 3 та Ілля Міхалєв – 2 м’ячі. Цікаво, що вдома олександрійці ще не вигравали, програвши усі 3 матчі із загальним рахунком 3:9. У складах обох команд (молодіжних) грали: Ігор Озарків, Ілля Міхалєв та Павло Макогон.

З перших хвилин звітного матчу було зрозуміло, що обидві команди вийшли на футбольне поле тільки за перемогою.

Зустріч видалася по-справжньому бойовою. У першому таймі наші земляки були активнішими у наступальних діях. Досить активні Сергій Райлян та Євген Протасов при найменшій можливості вибігали в контратаку і створювали небезпечні моменти біля воріт львів’ян. Проте, м’яч після їх ударів не досягав бажаної цілі.

У другому таймі гра більш-менш вирівнялася. Боротьба, в основному, точилася в центрі поля, а поодинокі випади обох команд нейтралізовувалися захисними редутами суперника. Вже на першій доданій  до основного часу арбітром хвилині схилити шальки терезів на свій бік шанс мав Кирило Прокопчук, але після навісу з флангу його  удар головою пройшовся над поперечиною. У підсумку – бойова нічия 0:0. Це той випадок, коли ініціативи обох сторін не були успішно реалізовані, і якість не перейшла у кількість.