Головний арбітр: Поліщук М.П. (Кривий Ріг)

Асистенти арбітра: Ступак Д.В. (Київська обл.), Грушко С.А. (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу: Бицкало І.П. (Одеса)

«Динамо»: Кучерук, Дмитрук, Чуєв, Сирота, Мельничук, Приходько, Янаков (Духан, 46), Ващишин (Сорокін, 85), Наумець (Лига, 90), Козиренко – к/к, Ісаєнко (Сухоручко, 75)

«Олександрія»: Чернятинський, Штепін, Дем'яновський, Кобеляш, Сердюк, Пастухов  – к/к, Кузнецов (Пиріг, 86), Сапелкін (Коваленко, 77), Боженар (Ахмедзаде, 59), Луців (Мандей, 67), Хрієнко

Запасні: Самара, Бистрий, Азовський

Ст. тренер – В.Максімов

Попередження: Мельничук (76)

Голи: Ісаєнко (43), Наумець (74), Сухоручко (89)

У рамках 14 туру юнаки ФК «Олександрія» U-19 грали з ровесниками з київського «Динамо» U-19 на їх полі. Це був перший матч другого кола і, зрозуміло, що ставлення до нього обох команд було особливим. Кожен суперник налаштовувався тільки на перемогу, щоб вдалий старт другого кола приніс не тільки потрібні очки, а і добрий настрій. Давайте разом  подивимося, що нам каже турнірна таблиця. До звітної зустрічі господарі посідали 2 місце маючі 28 очок, а гості знаходилися на 4 сходинці з активом у 20 балів. От така картина. А тепер переходимо безпосередньо до гри.

Команди розпочали гру дуже активно. Але, об’єктивно, місцеві футболісти були більш цілеспрямовані і створювали один за одним небезпечні моменти у воріт Олександра Чернятинського. Та Сашко діяв доволі надійно і рятував свою команду від голу. Але на 43-й хвилині Євгеній Ісаєнко таки забиває м’яч «городянам». Точніше сказати, проштовхує його у сітку воріт приїжджих, адже у карному майданчику олександрійців було таке величезне скупчення гравців обох команд, що, фактично, не дозволяло зробити добрий замах для удару. Особисто у мене склалося враження, що Олександр Чернятинський, у той момент, взагалі не бачив «круглого». От і відбувся гол у роздягальню – 1:0.

Другий тайм для підопічних Володимира Максімова став ще більш провальним, аніж перший. Знову на полі домінували юні динамівці.  Це привело до голу на 74-й хвилині у ворота «трикольорових». Його автором став сьомий номер «Динамо» Владислав Наумець, який що хотів, то і творив у штрафному майданчику гостей, при повній пасивності лінії захисту та ненадійній грі голкіпера «городян» – 2:0. Відбувся і третій гол у ворота «жовто-чорно-зелених». Цей гол на 89-й хвилині коментатор матчу Юрій Кириченко назвав курйозним. Чесно кажучи, це дуже м'яке формулювання. Я б назвав цей гол значно грубіше.  Адже  це був якийсь жах! Уявіть собі картину. Здавалося, досвідчений кіпер олександрійців Олександр Чернятинський рукою вводить м’яч у гру у напрямку Семюеля Мандея, але, о, Боже (!!!), якимось дивом влучає у спину Родіону Сердюку, що був від кіпера на відстані 4-5 метрів! «Сфера» відлітає від спини Родіона і  її підбирає Даниїл Сухоручко (він вийшов на заміну на 75-й хвилині замість автора першого голу Євгенія Ісаєнка), який стає «джокером» і забиває м’яч у ворота співавтора цього голу Олександра Чернятинського! Катастрофа! Сашко, Сашко… З рахунком – 3:0 і завершилася ця перша гра другого кола. Коментарі тут зайві…

Наступну гру юнацька команда ФК «Олександрія» U-19 проведе вдома 30.11.2017 з донецьким «Шахтарем» U-19. Це буде гра 8 туру, яку перенесли з поважних причин (у той час чимало юних гравці «Шахтаря» U-19 виступали у складі національної збірної U-19). Гра відбудеться на полі зі штучним покриттям Культурно-спортивного комплексу (КСК) «Ніка». Початок гри о 12-00 годині.  Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!