23.11.2017, 16:04

Сергій Басов: "Відчуття ейфорії не маємо"

Центральний захисник «Олександрії» — про минулий і наступний тури, специфіку турнірного становища підопічних Володимира Шарана та вплив травми на кар’єру професійного футболіста

— Сергію, Ви взяли участь у вже легендарному матчі проти «Шахтаря». Як сьогодні, коли минуло півтижня, згадують про нього Ваші партнери?

— Відчуття ейфорії не маємо. Це точно. Виграли — слава Богу, продовжуємо боротьбу. Проте такого настрою — мовляв, перемогли «Шахтар», тому тиждень святкуємо, ні в кого немає. У нас така ситуація в Чемпіонаті, що не можемо ділити матчі на «престижні» й не дуже, треба постійно вигравати.

— До речі, про «ситуацію в Чемпіонаті»: як вважаєте, що стало причиною невдалого виступу олександрійців у поточному сезоні?

— Однозначно відповісти — складно… Багато хто бачить причину в тому, що ми зупинилися за півкроку від групи Ліги Європи. Справді, то був сильний удар, але ми давно пережили його. На мою думку, головне, що нам зашкодило, — численні травми.

— Від шостої сходинки Вашу команду віддаляє п’ять очок. Реально відіграти їх?

— Реально! Думаю, навіть до зими. Добре, що переграли «Шахтар»: у нас з’явився чудовий шанс, за який маємо вхопитися.

— Іще про поєдинок із «гірниками»: чи відбулося на передодні матчу якесь особливе зібрання всередині команди?

— Ні, нічого подібного. То була штатна календарна зустріч — у всіх планах. Вважаю, що журналісти створили особливий статус навколо цієї зустрічі й нашої перемоги.

— Цей сезон — перший для Вас в «Олександрії», коли Ви випали з основної обойми. Що стало причиною цього?

— Травма. Я почав Чемпіонат основним, і травмувався. Вилетів на 2,5 місяці. Потім іще місяць відновлювався.

— У 17 турі «Олександрія» прийматиме «Карпати», які цього тижня змінили тренера. Якою буде ця гра?

— Зазвичай коли команда змінює наставника, вона стає непередбачуваною. Це насторожує. Проте повторюся: нам у будь-якому випадку треба вигравати — і в «Шахтаря», і в «Карпат».

Переглядів: 1857