04.11.2017, 16:53

Важкий камбек

Олександрія» (U-19) – «Верес» (U-19) Рівне – 2:2 (0:2)

4.11.2017 р., 11-00, стадіон «ГОЛовківський», Головківка,  50  глядачів,  + 8 С°

Головний арбітр: Децюк П.І. (Чернігів)

Асистенти арбітра: Пилипенко Я.М. (Кропивницький) та Куценко А.В. (Одеса)

4-й арбітр: Кєвліч Є.Ю. (Кропивницький)

Спостерігач арбітражу: Головко В.В. (Дніпро)

«Олександрія»: Павлов, Штепін, Кобеляш, Бистрий, Дем'яновський, Мар'юшкін, Кузнецов (Мандей, 71), Пастухов – к/к, Сапелкін, Коваленко (Азовський, 54), Хрієнко (Сердюк, 86)

Запасні:  Чернятинський, Скоріно, Ляницький, Пиріг

Ст. тренер –  В.Максімов

«Верес»:  Паламар, Білий, Харіпов, Тягло, Карвацький, Горін, Олексів, Дахновський (Пентелейчук, 66), Вичіжанін (Хімчак, 59), Ременяк – к/к (Чепа, 87), Міщук (Савула, 90+2)

Запасні:  Стебельский, Руденко, Жупанський

Ст.тренер – О.Колобич

Попередження: Пастухов (73), Павлов (74), Хрієнко (80), Штепін (88) – Дахновський (66)

Голи:  Хрієнко (68), Пастухов (90+3) – Дахновський (19), Горін (44)

У 12 турі гравці ФК «Олександрія» U-19 на сучасному стадіоні «ГОЛовківський» у Головківці приймали однолітків з рівненського «Вереса» U-19. До звітного матчу господарі займали 4 місце з 19 очками, а гості були на 9 сходинці, маючи у активі 12 залікових балів. Програвши на виїзді одеситам з неприємним рахунком (3:0 на користь «Чорноморця») у попередньому турі, підопічні Володимира Максімова, щоб реабілітуватися в очах своїх прихильників, прагнули вдома здобути перемогу. В свою чергу, футболісти «Вереса» були на підйомі, адже у минулому турі у домашньому матчі (він проходив у Львові) здолали луганську «Зорю» з хокейним рахунком – 5:0. Тому, протистояння цих суперників обіцяло не аби яку інтригу та безкомпромісний футбол. Додам до сказаного, що до цього ці дві команди не зустрічалися між собою жодного разу. Отже,  це був перший історичний двобій між ними. А нижче ви дізнаєтеся, що ж насправді відбувалося на полі.

Гра почалася стрімко. Але високі швидкості приводили до безлічі помилок з обох сторін. Молодо – зелено! Азарт юнаків перевершував їх майстерність, та це і природно. Вже на 7-й хвилині господарі створили реальний гольовий момент. Назар Хрієнко, що знаходився у карному майданчику «Вереса», отримав передачу з правого флангу атаки та, на жаль, не зміг її замкнути. Він просто не дотягнувся до м’яча. На 11-й – знову небезпека у воріт гостей після подачі корнера з правого флангу. Хто з наших тільки не бив по м'ячу! Ударів було безліч, та всі вони були заблоковані гравцями з Рівного. Як на мене, то у перші 15-ть хвилин зустрічі була якась нервозність у діях як збоку одних, так і збоку інших. Але було і відчуття, що гол назріває. І він дійсно відбувся. На 19-й хвилині м’яч у ворота «городян» забив Віталій Дахновський. Він технічно обіграв двох наших захисників з лівого флангу атаки та зробив чи то удар, чи то навіс черпачком на виконання. І «круглий», пролетівши по дузі за комірець олександрійського голкіпера Антона Павлова, зупиняє свій рух у сітці воріт господарів поля – 0:1. Ото ж! Градус гри піднявся до максимальної позначки, адже підопічні Володимира Максімова кинулися відіграватися, що називається, гуртом. Та їх намагання створити собі свято голу у першому таймі завершилися нічим. А от футболісти з Рівного забивають свій другий м’яч у цьому протистоянні. Після подачі кутового з правого флангу атаки, вище за всіх у карному майданчику «трикольорових» вистрибує Олег Горін, який головою і посилає «шкіряного» у самісіньку «дев'ятку». Це був гол у роздягальню, бо стався він на 44-й хвилині. Рахунок стає – 0:2, з яким команди і пішли на перерву.

Малюнок гри у другому таймі не змінився. А це було не на користь «жовто-чорно-зелених», адже в їх пасиві були два пропущених м'ячі. Ось, що я подумав на початку другого тайму: – Про який камбек можна говорити при такій грі! Він неможливий без гостроти і точності у діях! Чи то мої думки почули наші гравці, чи то їм з верху підказав самі знаєте хто, але вони таки «розпечатали» ворота кіпера «Вереса» Владислава Паламара. На 68-й – стандарт з-за меж карного майданчика виконував наш забивний футболіст Назар Хрієнко. Після його точного удару «сфера» попала у стійку і влетіла у сітку воріт. Є 1:2! Саме після цього гра господарів кардинально змінилася. Піймавши кураж і розуміючи, що можна зробити статус кво, вони робили все можливе, щоб зрівняти рахунок. Уявіть, наші бійці це зробили, notate bene (!!!), на останній хвилині компенсованого часу (90+3)! Наш капітан Павло Пастухов, отримавши м’яча у межах карної зони, з розвороту пробив низом по воротах «Вереса» і загнав «круглого» у сітку воріт гостей – 2:2! Є камбек! Важкий, дуже важкий камбек!

І пару теплих слів про Павла Пастухова. Зовсім не тому, що він капітан нашої команди. Зовсім не тому, що він забив «Вересу» такий потрібний м’яч. Просто тому, що він сьогодні був дуже помітним на полі, завдяки своєї продуктивній праці. Паша добре відпрацьовував як у захисті, так і у нападі. Добре контролював опорну зону і виконував величезний обсяг  роботи, як плеймейкер. Словом, ми побачили сьогодні свого лідера у всій його красі. Молодчина ти, Паша!

Наступну гру ФК «Олександрія» U-19 проведе на виїзді з донецьким «Олімпіком» U-19. Базовий день 13 туру –18.11.2017. Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!