03.11.2017, 16:45

Дублери радують черговою перемогою

ФК «Олександрія» (U-21) - «Чорноморець» Одеса (U-21) – 2:0 (1:0)

03.11.2017 р., 14:00, КСК «Олімп»

Арбітр - Романов В.М. (Дніпро)

Асистенти арбітра - Жуков О.В. (Харків) та Скрипка А.М. (Кропивницький)

4-й арбітр - Федан Д.В. (Олександрія)

Спостерігач арбітражу - Цимбал С.Ю (Суми)

«Олександрія»: Леванідов, Чеботаєв, Литвяк (Тищенко, 75), Бабогло, Гура, Гранчар (Яцик, 90+2), Райлян (Чихович, 90+1), Запорожан – к/к (Вітенчук, 46), Пономар, Протасов (Свинобой, 90+1), Шкіндер

Запасні: Гаврусевич, Олійник

Ст.тренер – Андрій Купцов

«Чорноморець»: Безрук (Смородін, 46), Цокан, Семенченко, Веремєєв – к/к, Соколов, Серденюк (Терехов, 72), Машнін (Вареник, 46) Хамелюк, Сільвіо, Чернишов (Семенів, 82), Мочуляк (Штогрін, 82)

Запасні: Буряченко, Махайліченко

Ст.тренер – Сергій Матюхін

Попередження: Б. Литвяк (59), В. Гранчар (86), Є. Протасов (89) – Р. Мочуляк (10), Сільвіо (33), В. Соколов (58)

Голи: В. Гранчар (26), С. Райлян (66)

В черговому турі молодіжного чемпіонату на стадіоні «Олімп» футболісти ФК «Олександрія» (U-21) приймали одеський «Чорноморець». Вікторія в звітному матчі посміхнулася «трьохкольоровим».

З перших хвилин поєдинку олексадрійці, на правах господарів, заволоділи ігровою та територіальною перевагою. Вологе та в’язке поле нівелювало клас обох суперників, тому іноді гравці «Чорноморця» вирівнювали гру. Фундамент перемоги в цьому матчі заклав Вадим Гранчар, який після розіграшу кутового, переправив м’яч у сітку воріт. Дмитро Безрук хоч і прочитав цей удар, але справитися з ним не зміг. На початку другої половини зустрічі досить активний Райлян подвоїв перевагу власної команди. Сергій, накрутивши кількох гравців на лінії штрафного майданчика, більярдним ударом відправив м’яч у дальній від голкіпера кут воріт. Довести до розгромного рахунок в зустрічі мав можливість Віталій Пономар, але його обвідний удар з кута воротарського майданчика прийняв на себе каркас воріт. Заслуговують на увагу активні дії гравця «моряків» Сільвіо, який раз-по-раз загрожував воротам Владислава Леванідова, але голкіпер діяв впевнено і надійно. 

Переглядів: 1178