Асистенти арбітра – Андрій Шамека (Маріуполь), Олександр Павлінов (Одеса)

Четвертий арбітр – Денис Шурман (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу – Геннадій Коваленко  (Київ)

«Зоря»: Лунін, Сваток, Гордієнко, Харатін (Бабенко, 72), Андрієвський, Караваєв –к/к, Гречишкін, Громов, Опанасенко, Іурі, Сілас (Любеновіч, 59)

Запасні: Чуваєв, Каменюка, Кочергін, Луньов, Чечер

«Олександрія»: Паньків, Чеботаєв (Каленчук, 43, Басов, 86), Бондаренко, Пономар, Запорожан – к/к, Гітченко, Сітало, Пашаєв, Грицук (Козак, 81), Старенький, Бацула

Запасні: Леванідов, Куліш, Чорній, Стецьков

Головний тренер – Володимир Шаран

Попередження: Іурі (44) І. Харатін (45+1) – В. Пономар (17), С. Чеботаєв (40), А. Запорожан (65), А. Бацула (72)

Вилучення: В. Пономар (80 – друге попередження)

Голи: Іурі (11), Громов (34) – С. Старенький (54), В. Бондаренко (70)

В черговому турі Української Прем’єр Ліги нашим землякам протистояла  луганська «Зоря». До речі, до звітного матчу, в Запоріжжі олександрійці завжди брали очки – нічия та перемога. Слід відзначити, що серед тижня обидві команди провели кубкові матчі проти грандів українського футболу – «Динамо» та «Шахтаря», і в обох матчах були екстра-тайми, що деякою мірою позначилося на фізичних кондиціях гравців.

В дебюті, на правах господарів, в звітному поєдинку активніше виглядала «Зоря». Дуже швидко олександрійці вирівняли гру і, навіть, складалося враження, що «Олександрія» буде грати першим номером. Вже на 7-й хвилині капітан «городян» Андрій Запорожан завдавав удару з середньої дистанції, та м’ячем заволодів Андрій Лунін. І абсолютно несподіваною була для підопічних Володимира Шарана контратака луганчан. Сілас з правого флангу виконав прострільну передачу і бразилець Іурі головою з декількох метрів головою переправив м’яч у сітку воріт Юрія Паньківа. Атака носили такий стрімкий характер, що захист гостей, навіть, не встиг і оком моргнути. Відразу ж жовтку картку від арбітра матчу Дмитра Кутакова отримує Віталій Пономар. Забігаючи наперед, Віталій вдруге отримає «гірчичник» і останніх тринадцять хвилин його партнери догравали в меншості. Пропущений м’яч, здавалось, не засмутив олександрійців і вони продовжували діяти на полі першим номером, певним чином ризикуючи, сповідуючи тезу «пан, або пропав». На 33-й хвилині пропали... Вірніше проспали. Досвідчений Андрій Гітченко припустився прикрої помилки і Артем Громов, заволодівши м’ячем, вийшов на ударну позицію і холоднокровно переграв Юрія Паньківа, відправивши «сферу» в дальній кут воріт. В проміжку між голами, наші земляки могли відзначитися. Кращий бомбардир нашої команди Сергій Старенький заробив перспективний штрафний, а креативщик Василь Грицук метрів з 18-ти пробив на силу, та Лунін витягнув складний м’яч з-під поперечини, перевівши його на кутовий. В кінцівці першого тайму гра загострилася і суперники обмінялися «гірчичниками». Тому, не вдаючись до ризику, Володимир Шаран замінив Сергія Чеботаєва, який висів на картці, на Максима Каленчука.

Судячи з усього, в перерві матчу Володимир Шаран провів серйозну педагогічну розмову, тому що у другому таймі його підопічних було не впізнати. Практично всю другу половину зустрічі олександрійці провели в атаках, які в багатьох випадках завершувалися небезпечними моментами біля воріт «Зорі». Наші земляки діяли значно швидше, розкутіше, гостріше та агресивніше. Така спритність не змусила довго очікувати. Після навісної передачі Артема Сітала та скидки Віталія Пономаря, Сергій Старенький випередив захисників та голкіпера «Зорі» і проштовхнув м’яч у сітку воріт. Цей забитий гол додав нашій команді ще більшої впевненості і керманич «Зорі» був змушений проводити заміни, щоб зупинити атакуючий порив футболістів з берегів Інгульця. Слід відзначити, що Сергій Старенький виклав як на блюдці м’яч Віталію Пономарю. Останній небезпечно пробив з вигідної позиції, та в неймовірних зусиллях  Олександр Сваток завадив потраплянню м’яча у ворота. Олександрійці не зупинилися на досягнутому. В затяжній атаці на 70-й хвилині Віталій Пономар відкинув м’яч під удар і молодий Валерій Бондаренко метрів з 25-ти потужним ударом вразив ворота Андрія Луніна – 2:2. В цьому епізоді заслуговують на увагу дії Андрія Гітченка, який пропустивши м’яч між ніг, тим самим дезорієнтував голкіпера. Розуміючи, що перемога вислизає з їхніх рук, футболісти «Зорі» зробили кілька спроб, щоб схилити шальки терезів на свій бік. Найнебезпечнішим виявився епізод, коли капітан луганчан Олександр Караваєв пробивав з розвороту і влучив у поперечину. В останній десятихвилинці Володимир Шаран провів дві заміни, одна з них вимушена, повязана з травмою Максима Каленчука, якого замінив Сергій Басов, а замість виснаженого Василя Грицука, вийшов свіжий Михайло Козак. Залишок матчу господарі провели в хаотичних атаках, але серйозних загроз воротам Юрія Паньківа вони не несли. Після звітного матчу, практично всі статистичні показники у взаєминах залишилися рівними.