29.10.2017, 20:12

Юрій Вернидуб: «Опускати голову і плакатися часу немає»

Підсумки матчу з «Олександрією» на післяматчевій прес-конференції підбив головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб:

- Перший тайм повністю був наш, забили два м'ячі, 2:0 вигравали, могли забити ще, але, на жаль, не забили. У другому таймі сил залишилося побільше у «Олександрії». Вони билися до кінця і зрівняли рахунок. Якщо сьогодні нічия, то так повинно і бути. У нас ігри з «Олександрією» завжди бійцівські. У першому колі зіграли 1:1 і сьогодні 2:2.

Зробимо аналіз допущених помилок, після яких пропустили м'ячі і будемо рухатися далі. Опускати голову і плакатися часу немає. У четвер вже гра в Берліні з «Гертою», а в неділю в Києві з «Олімпіком». Головне, правильно відновити хлопців, і щоб нас вистачило на ці ігри. А після буде перерва і всі ми відновимося.

Обидві команди хотіли сьогодні не програти. Звичайно боляче втрачати сьогодні два очки. Але не буду це показувати. Навпаки, хлопцям сказав тримати голову вище. Це життя. Ми повинні все це пройти. Нічого страшного в цьому не бачу. Всі живі і здорові. Це найважливіше. Гірше було б, якщо були б якісь втрати. Не тільки ми втрачаємо. «Шахтар» примудрився втратити очки зі «Сталлю». Зараз ніхто не хоче програвати. Так навпаки цікавіше, коли матчі бійцівські, а суперники непоступливі. Я впевнений в своїх хлопцях. Ми займемо те місце, яке повинні зайняти. А його ми повинні зайняти не нижче третього. Це наша мета і завдання.

Переглядів: 1960