Головний арбітр: Бакулін В.А. (Нова Каховка)

Асистенти арбітра:  Курцеба Е.М. (Одеса), Рєка О.Д. (Одеська обл.)

Спостерігач арбітражу:  Кравченко В.В. (Львів)

«Чорноморець»: Кожухар, Польовий (Гулєватий, 65), Саблін, Максименков, Клименко (Гвоздік, 87), Долгов (Гейко, 83), Граматік, Тітаєвський – к/к, Шамугія (Іванік, 25), Велєв (Урум, 77), Вдовиченко

«Олександрія»: Чернятинський, Штепін, Дем'яновський, Сердюк (Азовський,46), Кобеляш, Кузнецов (Мар'юшкін, 84), Пиріг (Боженар, 46), Пастухов – к/к, Сапелкін, Луців (Коваленко, 67), Хрієнко (Ахмедзаде, 75)

Запасні: Павлов, Скоріно

Ст. тренер – В.Максімов

Попередження: Тітаєвський (30), Граматік (57)

Голи: Саблін (11), Чернятинський (45+1 – автогол), Іванік (51)

Гру 11 туру гравці ФК «Олександрія» U-19 провели на виїзді з одеським «Чорноморцем» U-19. До звітної зустрічі господарі у турнірній таблиці посідали 6 сходинку з 15 заліковими балами, а гості були на 3 місці, маючи 19 очок. З’ясувавши це питання, відправляємося у Південну Пальміру у район Совіньон на стадіон спортивно-оздоровчого комплексу (СОК) «Люстдорф», де відбувався цей двобій.

Після дещо сумбурного початку, до 11-ї хвилини гра йшла на зустрічних курсах. А саме на 11-й хвилині гості припускаються помилки у захисті і одесит Богдан Саблін забиває м’яч у ворота «городян» – 1:0. Швиденько оговтавшись від цього, образно кажучи, холодного душу, юні «трикольорові» почали боротьбу за статус кво. І можливості відзначитися голом в них були, адже, на алаверди, і «моряки» припускалися помилок у захисті, але, але, але! Жодного гольового моменту підопічні Володимира Максімова так і не реалізували! Біда! А в кінці першого тайму (45+1) стався взагалі курйозний гол. Голкіпер олександрійців Олександр Чернятинський, який би, апріорі, мав би надійно захищати власні ворота, сам собі «привозить» гол, проштовхнувши «круглого» у сітку воріт! Рахунок стає – 2:0. Цей автогол у роздягальню інакше, як повним абсурдом і не назвеш! Сашко, Сашко…

Зрозуміло, що автогол власного кіпера не додав оптимізму нашим гравцям у другому таймі. Не дарма ж кажуть, що надійна гра голкіпера – це половина успіху команди. Наші хлопці хоча і викладалися на всі сто відсотків, але жодного м’яча у цій грі так і не забили, хоча і мали нагоду, створюючи гольові моменти за рахунок помилок футболістів з берегів Чорного моря. А от одесити нашими помилками скористалися сповна! На 51-й хвилині одинадцятий номер місцевих Станіслав Іванік (він вийшов на поле по заміні на 25-й хвилині) демонструє свої  якості джокера і  забиває третій м’яч у сітку воріт приїжджих. Рахунок стає  3:0, з яким і закінчився цей двобій. Додам, що гра проходила без явних грубощів і головний арбітр Владислав Бакулін з Нової Каховки показав лише дві жовті картки одеситам і все.

Цього разу від подальших коментарів утримаюся. І так все зрозуміло…

Наступну гру ФК «Олександрія» U-19 проведе вдома  з  рівненським «Вересом» U-19. Базовий день 12 туру – 4.11.2017. Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!