21.10.2017, 19:57

Знову виручає «джокер»

ФК «Олександрія» - НК «Верес» (Рівне) – 1:1 (1:1)

21.10.2017 р., 17:00, КСК «Ніка», 1100 глядачів

Арбітр - Катерина Монзуль (Харків)

Асистенти арбітра - Віктор Нижник (Вінниця) та Денис Марченко (Чернігів)

4-й арбітр - Денис Шурман (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу - Ярослав Грисьо (Львів)

«Олександрія»: Паньків, Бондаренко, Цуріков, Полярус, Запорожан – к/к, Гітченко, Сітало (Пономар, 62), Пашаєв, Грицук, Бацула (Старенький, 42), Банада (Каленчук, 46)

Запасні: Леванідов, О. Довгий, Чорній, Басов

Головний тренер – Володимир Шаран

«Верес»: Бандура, Кобін, Адамюк, Борзенко – к/к, Сімінін, Карасюк, Морозенко (Кучеров, 82), Є. Пасіч (Котляр, 76), Волошинович (Г. Пасіч, 80), Степанюк, Сергійчук

Запасні: Когут, Западня, Палагнюк, Едгар

Головний тренер – Юрій Вірт

Попередження: А. Сітало (15), А. Полярус (31), С Старенький (59), А. Запорожан (79), А. Цуріков (84) – Є. Морозенко (52), М. Сергійчук (84), В. Кобін (90+4)

Вилучення: А. Полярус (86 – друге попередження)

Голи: С. Старенький (77) – Є. Морозенко (63)

В черговому турі УПЛ на стадіоні «Ніка» футболісти «Олександрії» приймали рівненський «Верес». Олександрійці, розуміючи ціну кожного очка, з перших хвилин почали методично йти в атаку і створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. Вже в дебюті матчу атака «трьохкольорових» закінчилася перспективним кутовим, після подачі якого, Андрій Гітченко пробив головою по воротах, але, на жаль, поряд зі стійкою. Проте, ця активність «городян» була помітна  протягом першої п’ятнадцятихвилинки. Згодом гра вирівнялася і основна боротьба велася в центрі поля. Заслуговує на увагу атака олександрійців лівим флангом на 32-й хвилині. Андрій Цуріков здійснив сольне забігання по брівці, виконав простріл в штрафний майданчик, але ні Артему Сіталу, ні Андрію Бацулі не вдалося результативно замкнути цю передачу. Явний шанс схилити шальки терезів на свій бік мав Євген Банада, але після виваженої передачі Андрія Цурікова, він на мить не встиг вдало розпорядитися м’ячем і голкіпер ліквідував загрозу.

Другий тайм, як і перший, розпочався з атак олександрійців. В одній з них Максим Каленчук виконав навіс, а Артем Полярус, який був першим на м’ячі, пробив головою по воротах, але, на жаль, над поперечиною. Гості не затягнули з відповіддю. Після діагональної передачі на Сергійчука, Михайло зблизився з воротами і пробив низом, та, на щастя, поряд з дальньою стійкою. Заслуговує на увагу виконання «городянами» кутового на 55-й хвилині, коли після розіграшу стандарту, гарматний постріл Андрія Цурікова пройшовся в лічених сантиметрах над поперечиною. А роковою для «Олександрії» стала 63-тя хвилина матчу. Після сумбуру біля штрафного майданчика олександрійців м’яч опинився у Євгена Морозенка, який обвідним ударом відправив «сферу» в «дев’ятку». За декілька хвилин, наші земляки мали чудову нагоду зрівняти рахунок, але після передачі Андрія Цурікова, Артем Полярус пробив поряд з верхнім кутом. А відновити рівновагу в матчі вдалося кращому бомбардиру команди Старенькому, після виваженої передачі Максима Каленчука. На рахунку Сергія це вже 4-й гол в нинішньому сезоні, які він забив виходячи на заміну.

Переглядів: 1888