24.09.2017, 21:40

Післяматчева прес-конференція Олександра Бабича

- В першу чергу хочу подякувати вболівальникам. Вони створили шикарну атмосферу на стадіоні. Вони нас дійсно підтримували і гнали команду вперед. Хлопці своєю грою їх віддячили за таку підтримку. Так у нас сьогодні не вийшло дотиснути суперника, але ми створили велику кількість моментів. Плюс були спірні моменти, коли наші м'ячі не зараховували. В цілому, я можу подякувати і уболівальників і команду.Ми грали проти серйозного суперника, який вміє грати від оборони, організовано «закриватися». Але перевага, вважаю, у нас була дуже і дуже велика.

- Ви задоволені своїм дебютом на чолі «Маріуполя»?

- Команда була б більше задоволена, якби виграли. Але я хлопцям перед грою казав про те, що мене зараз більше цікавить саме гра. Цікавить, наскільки команда мене чутиме. І те, що хлопці виконували тактичні елементи з виходу в атаку, по перебудові, покладання м'яча вниз, крайні нападники вже грали по-іншому, зміщуючись в суміжні зони. Це було сюрпризом для суперника. Так, нам треба час, щоб хлопці ще більше зрозуміли, що ми від них вимагаємо. Але, в цілому, команда виконала установку. Я ні на секунду не сумнівався, що ми сьогодні заб'ємо. Думав, що заб'ємо раніше - моменти у нас були.

- Вам не здалося, що занадто багато було офсайдів у Вашої команди?

- Я на це звертав увагу перед грою. Я говорив команді, що у нас є виконавці, здатні віддати  передачу між лініями. Також звертали увагу, що суперник витримує в обороні «лінію», тому туди треба вбігати. Пару «тонких» моментів треба дивитися і розбирати. Я вважаю, що коли забивав Кожанов, був «чистий» момент і треба було зараховувати гол. Але подивіться, як розвивалася атака. Думаю, фахівці оцінять цей момент і побачать, що атака «Маріуполя» розвивалася по-новому.

Переглядів: 2053