Головний арбітр – Дердо Олександр (Чорноморськ)

Асистенти арбітра – Шамека Андрій(Маріуполь), Нижник Віктор(Вінниця)

Спостерігач арбітражу – Шандор Андрій (Львів)

«Динамо»: Коваль, Мбокані (Кравець, 70), Кадар, Хачеріді, Буяльський, Гонсалес (Шепелєв, 79), Піварич, Гармаш (Мораєс, 70), Сидорчук – к/к, Циганков, Морозюк

«Олександрія»: Паньків, Банада, Бацула, Старенький (Полярус, 56), Грицук (Каленчук, 71), Пашаєв, Сітало (Пономар, 76), Гітченко, Запорожан, Цуріков, Бондаренко

Запасні: Леванідов, Куліш, Довгий, Козак

Головний тренер – Володимир Шаран

Попередження: Гонсалес (45), Сидорчук (89) - Банада (56)

Голи: Хачеріді (52), Мбокані (65), Циганков (67)

"Олександрія" ще ніколи не перемагала "Динамо" в рамках чемпіонатів України. Більш того, в минулому сезоні олександрійці взагалі вперше змогли відібрати очки у киян, зігравши внічию 1:1. Загалом команди зустрічалися 14 разів, 11 разів перемагало "Динамо", один раз "Олександрія" (в Кубку) і двічі була зафіксована нічия (в Кубку та Чемпіонаті). Загальний рахунок - 41:6=+35 на користь киян.

Матчі в Києві для "Олександрії" зазвичай закінчуються трагічно. В рамках чемпіонату України олександрійці приїжджали в столицю шість разів. Програли всі шість матчів з рахунком 25: 1. Тобто в середньому менше чотирьох не пропускають.

Кращим бомбардиром протистояння є Андрій Ярмоленко. На рахунку колишнього динамівця шість голів. По чотири рази забивали Денис Гармаш і Олександр Мелащенко. У складі "Олександрії" по голу в ворота київської команди забивали Владислав Огиря, Андрій Запорожан, Євген Банада та Віталій Паномар.

Кияни, на правах господарів, досить активно розпочали зустріч і вже на 2 хвилині Піварич навішував з лівого флангу, але надійно зіграли підопічні Володимира Шарана, вибивши м’яч зі свого штрафного майданчика. Варто відмітити, що наші земляки весь перший тайм грали досить щільно. Помітно було, що кияни з великими труднощами долали захисні редути гостей. Перший насправді небезпечний момент біля воріт «Олександрії» виник на 12 хвилині зустрічі. Після навісу з кутового на ближню стійку олександрійців, першим на м’ячі опинився Кадар, але його удар головою був не точним. Наші земляки не забарилися з відповіддю. На 16 хвилині, після кутового у виконанні Грицука, кіпер киян Коваль помилився на виході, але олександрійці не зуміли використати майже стовідсотковий момент. А от вже на 30 хвилині матчу Циганков віддав розкішний пас Гонзалезу, але Дерліс не зміг влучити в порожні ворота. Перший тайм закінчився з нулями на табло, за мінімально ігрової переваги «Динамо».

Другий тайм команди розпочали досить активно. На 52 хвилині Циганков навісив з кутового, першим на м’ячі опинився Хачеріді, якийударом впадінні через себе відкрив рахунок в цьому матчі. Відразу ж керманич «Олександрії» Володимир Шаран випускає на поле Поляруса, який вийшов замість Старенького. на 60 хвилині, досить активний в цьому матчі Циганков, вже сам наважився на потужний удар, але Паньків рятує свою команду. На 66 хвилині «Динамо» подвоює перевагу. Знову подача Циганкова з кутового, Хачеріді, прийнявши м’яч, зкинув його на Мбокані і останній забиває другий гол. А вже за дві хвилини Віктор робить рахунок 3:0. П’ятнадцятий номер киян, отримав пас з глибини поля та потужно пробив по воротам «Олександрії» майже з лінії штрафного майданчика. Паньків був безсилий. Під завісу зустрічі Мораєс вивів Кравця на рандеву з Паньківим. Наш голкіпер зіграв вище всіх похвал, відбивши удар Артема. А вже на компенсованих хвилинах матчу, свій шанс мав реалізовувати Віталій Пономар, який пробивавши з кількох метрів, не зміг переграти Коваля. На жаль, фінальний свисток арбітра зустрічі Олександра Дердо фіксує рахунок 3:0 на користь «Динамо».