Асистенти арбітра - Сухін В.В. (Одеса) та  Павлінов О.В. (Одеса)

Спостерігач арбітражу - Шамич О.М. (Київ)

«Динамо»: Рудько, Пантіч, Бурда (Кравченко, 46), Дубінчак, Казаков – к/к, Лєднєв (Алєксєєв, 83), Шапаренко (Смирний, 58), Вантух, Миколенко (Калюжний, 46), Корзун (Русин, 72), Бєсєдін

«Олександрія»: Рудик, Бабогло, Прокопчук (О. Довгий, 46), Гаврушко – к/к, Литвяк (Шкіндер, 80) , Гранчар, Яровой (Вітенчук, 46), Козак (Райлян, 64), Чорній (Тищенко, 69), Стецьков, Протасов

Запасні: Гаврусевич, Гура

Ст.тренер – Андрій Купцов

Попередження: М. Бурда (35), А. Пантіч (52) – В. Гранчар (31), Т. Стецьков (45), Б. Литвяк (72)

Голи: Н. Русин (73) – Т. Стецьков (82)

Сьогодні в матчі чергомого туру молодіжного чемпіонату України з футболу підопічні Андрія Купцова зустрічалися з київським «Динамо».

Зустріч пройшла в рівній і цікавій боротьбі. Виявити сильнішого в звітному поєдинку обом командам так і не вдалося. В першому таймі жодному колективу так і не вдалося відзначитися у воротах суперника, хоча небезпечні моменти були як в одних, так і в інших. Друга половина зустрічі була результативною на голи. Першим відзначитися в звітному поєдинку вдалося киянам. Гол на свій рахунок записав Назарій Русин. Не пройшло і десяти хвилин, як наші земляки відновили рівновагу в матчі. Автором голу став Тимур Стецьков. В результаті – результативна нічия – 1:1.