Асистенти арбітра - Жуков О.В. (Харків) та  Холодинський О.В. (Харківська обл.)

4-й арбітр -   Копієвський В.В. (Кропивницький)

Спостерігач арбітражу - Зубарев О.Г. (Слов'янськ)

«Олександрія»: Гаврусевич, Прокопчук, Гаврушко – к/к, Гранчар, Райлян (Свинобой, 82), Довгий (Верхоланцев, 72), Вітенчук (Олійник, 86), Тищенко (Яровой, 75), Протасов, Стецьков, Шкіндер (Бабогло, 46)

«Ворскла»: Вічний – к/к, Максименко, Остапенко, Гіоргадзе, Луценко, Сидоренко (Таранишин, 64), Саків (Шарило, 85), Косовський, Скляр (Зайцев, 63), Муха (Жениленко, 81), Гасенко (Шаповал, 23)

Запасні: Солобчук, Алантьев

Ст. тренер – Олександр Омельчук

Попередження: І. Гаврушко (65), С. Райлян (70) – Н. Муха (30), А. Скляр (45+1), А. Максименко (78)

Голи: С. Райлян (38) – С. Косовський (71)

В матчі 7-го туру молодіжного чемпіонату підопічним Андрія Купцова протистояли гравці полтавської «Ворскли». В рівній боротьбі команди переможця не виявили, розійшовшись результативною нічиєю – 1:1. Під завісу першого тайму олександрійці скористалися помилкою захисників і повели в рахунку. Партнер по команді вивів Сергія Райляна на рандеву з голкіпером, а Сергій точним ударом низом відправив м’яч в сітку воріт – 1:0. Гостям вдалося відігратися в середині другого тайму. Сергій Косовський пострілом зі стандарту зрівняв рахунок. Юрію Гаврусевичу не вистачило кількох сантиментрів, щоб відбити цей м’яч. Під завісу матчу шальки терезів могли схилитися в один чи інший бік. Реальний шанс вивести «Олександрію» вперед мав Євген Протасов, але після його удар головою в нижній кут, голкіпер в останню мить врятував полтавчан.