07.08.2017, 19:00

Наші в збірній 4-го туру УПЛ

Позаду 4-й тур Української Прем'єр-Ліги, в якому наша команда зіграла в результативну нічию з одеським «Чорноморцем». За підсумками туру була сформована символічна збірна, куди потрапили і наші гравці:

Василь Грицук

ua-football.com

У першому таймі у "Олександрії" мало що виходило, поява ж на полі в другому таймі Грицука дозволила підопічним Шарана перехопити ініціативу, додав Василь агресивності своїй команді і швидко зміг відзначитися точним ударом, реалізувавши пенальті. Другий гол "городян" також "зробив" Грицук, його пасом не мав права не скористатися Сітало. Не забагато часу провів у грі атакуючий хавбек, але став найбільш помітним футболістом протистояння і коефіцієнт корисної дії у Грицука більше, ніж у будь-якого іншого гравця в турі.

sportarena.com

Матч проти "Чорноморця" складався для єврокубкових тріумфаторів дуже непросто, однак за вольові якості, які дозволили "Олександрії" відіграти два голи, її варто хвалити. Величезну роль в цьому відіграв Грицук, який вийшов на заміну. Василь реалізував пенальті, зароблений Пономарем, а також чудовим пасом розганяв другу результативну комбінацію.

football.ua

Василь вийшов на 73-й хвилині, коли "Олександрія" програвала 0:2. Для початку він реалізував пенальті, після фолу на Пономарю. А потім віддав пас на Пономаря, який відпасував на Сітало - так рахунок став 2:2.