06.08.2017, 20:30

Післяматчева прес-конференція Олександра Бабича

Олександр Бабич, головний тренер «Чорноморця»:

-Дуже важко коментувати, коли при виграшній грі ми граємо внічию. Організація гри до другого забитого м'яча мене повністю влаштовувала. Після 2:0 команда повірила, що гра вже зроблена, і суперник нас за це покарав. Це нам урок, ми зробимо правильні висновки. І, звичайно, на поле кожен з футболістів, незважаючи на те, який рахунок на табло, повинен робити свою роботу. За рахунок цього ми домоглися позитивного результату в минулому чемпіонаті, і зараз ми над цим працюємо. Не зовсім у нас виходить. Але, ще раз повторю, до другого забитого м'яча була і агресія, і контроль м'яча, і хороші атаки. Була хороша робота нашої команди.

- Вносили Ви якісь корективи при підготовці до матчу, з огляду на те, що суперник напередодні провів важкий поєдинок в Лізі Європи?

- Ми готуємося на кожного суперника. Що стосується «Олександрії», то у них два рівноцінні склади і дуже хороші футболісти. Був план на гру: контролювати м'яч, більше володіти м'ячем. Це у нас виходило. Але, повторюся, все йшло за планом до другого м'яча.

- Рік тому після трьох стартових турів чемпіонату «Чорноморець» мав нуль очок. А в 4-му турі була перемога 3:0. Ситуація повторюється, тільки з тією різницею, що сьогодні нічия. Що пішло не так?

- Перш за все, після другого забитого м'яча багато футболістів подумали, що гру вже зроблено. Менше стали агресивно вступати у відбір. Якщо крайній захисник йде в середині поля в дриблінг на двох - це невиконання установки, це невиконання ігрової дисципліни. До другого м'яча все йшло за планом, всі грали дуже надійно, строго, агресивно. Вже говорив хлопцям в роздягальні: краще б ми цей другий гол не забивали. Коли рахунок був 1:0. Вважаю, що в плані дисципліни по полі ми недопрацювали.

Переглядів: 1057