Головний арбітр: Віталій Романов (Дніпро)

Асистенти: Руслан Єрмоленко (Чернігів), Віктор Нижник (Вінниця)

Спостерігач арбітражу: Юрій Власенко (Київ)

«Чорноморець»: Безрук, Ковалець, Мусолітін (Каверін, 55), Новотрясов, Машнін (Хобленко, 46), Балан, Зубейко, Антонов – к/к (Бобко, 76), Третьяков, Політило, Рахманов

Запасні: Смородін, Сільвіо, Норенков, Каплієнко

«Олександрія»: Леванідов, Бондаренко, Каленчук, Куліш (Сітало, 46), Пономар, Чорній, Пашаєв, Бацула (Грицук, 74), Банада, Козак (Цуріков, 45+5), Басов – к/к

Запасні: Паньків, Чеботаєв, Запорожан, Гітченко

Головний тренер – Володимир Шаран

Попередження: М. Третьяков (62) В. Каверін (67) А. Рахманов (74), І. Бобко (90+1) – М. Козак (19), П. Пашаєв (25), С. Басов (30), А. Чорній (33), А. Гітченко (45), А. Цуріков (57), В. Бондаренко (75)

Вилучення: М. Третьяков (70 – друге попередження) – А. Чорній (45 – друге попередження)

Голи: М. Третьяков (26), О. Хобленко (49) – В. Грицук (80 – пенальті), А. Сітало (87)

На матч проти принципового суперника, наша команда підходила не в кращому стані, займаючи передостанню сходинку в турнірній таблиці, і маючи в своєму активі лише 2 очки. А господарі поля, взагалі, всі попередні зустрічі програли з загальною різницею 6:1. Не варто забувати і те, що «городяни» ігри чемпіонату чергували з єврокубковими баталіями з румунською «Астрою», пройшовши в раунд плей-офф Ліги Європи. Беручи до уваги всі фактори, Володимир Шаран прогнозовано вдався до ротації в стартовому складі: місце у воротах зайняв Владислав Леванідов, замість правого латераля Сергія Чеботаєва на поле вийшов Павло Пашаєв, Максим Каленчук замінив в центрі досвідченого Андрія Запорожана, на позиції Василя Грицука коуч «Олександрії» виставив Віталія Пономаря, Артем Чорній, який відновився після травми, зайняв місце Андрія Цурікова, а на вістрі атаки замість Артема Сітала вийшов в стартовому складі кращий бомбардир минулого чемпіонату нашої команди Станіслав Куліш.

Здавалось, ніщо не віщувало біди в першій половині першого тайму. Більше того, Артем Чорній втратив стовідсоткову нагоду відкрити рахунок в матчі після вивіреного пасу Андрія Бацули з лівого флангу. Голкіпер господарів Дмитро Безрук вже був відрізаний від захисту власних воріт, але йому на допомогу прийшов захисник Денис Балан, який, не без труднощів, вибив м’яч майже з лінії воріт. Практично такий же епізод змарнував Станіслав Куліш, який пробив занадто слабко, але цього разу на допомогу голкіперу прийшов Артем Рахманов. Слід відзначити, що арбітр матчу Віталій Романов «щедро» нагороджував гравців нашої команди жовтими картками, а апофіозом цих дій стала остання хвилина першого тайму, коли за друге попередження Артем Чорній, отримавши друге попередження, залишив олександрійців у меншості. А починали наші земляки досить активно. Андрій Бацула, вже в дебюті матчу, змістився до лівого кута штрафного майданчика господарів і викрутив м’яч в дальню «дев’ятку», але пробив вище рамки воріт. Господарі використали, практично єдиний момент, і перевтілили його в забитий м’яч. Кирило Ковалець з центра поля закинув м’яч за спини олександрійським захисникам у вільну зону, куди увірвався Максим Третьяков, який використав цю ідеальну передачу – 1:0. Враховуючи безліч зупинок, арбітр компенсував до першого тайму 5 хвилин. Відчуваючи, що «пахне смаженим», ще до перерви Володимир Шаран випускає на поле Андрій Цурікова, відправляючи на лаву запасних Михайла Козака.

По перерві обидва тренери провели заміни. Олександр Бабич замість Олександра Машніна випустив на поле Олексія Хобленка. Володимир Шаран кинув у бій Артема Сітала замість Станіслава Куліша. «Чуйка» не підвела Бабича. Все той же Кирило Ковалець, перехопив м’яч в центрі поля, вивів на ударну позицію Хобленка, який увірвався у штрафний майданчик олександрійців і пробив низом під дальню стійку воріт Владислава Леванідова – 2:0. Здавалось, гру зроблено. Та наші земляки знайшли в собі сили та волю і методично почали штурмувати ворота Дмитра Безрука. А впевненість олександрійцям додав заспів Максима Каленчука, який серйозно потурбував кіпера «моряків», пробивши в дальню «шістку» зі стандарту. Продовжив цю серію Андрій Бацула, який здалеку приклався метрів з 25-ти, але м’яч пролетів поряд зі стійкою. Віталій Каверін грубо грає проти Павла Пашаєва – знову стандарт. І вже Євген Банада, вигравши верхову боротьбу, пробив поряд з «дев’яткою». А на 70-й хвилині не витримали нерви у Максима Третьякова, який грубо зіграв проти Андрія Бацули, за що отримав другий «гірчичник» і був вилучений з поля. Бачачи, що «Олександрія» повністю захопила ініціативу, Володимир Шаран кидає в бій Василя Грицука. На 79-й хвилині матчу Денис Балан, який в першому таймі врятував власні ворота, цього разу привіз пенальті для своєї команди. З одинадцятиметрової позначки Василь Грицук не залишив шансів кіперу «Чорноморця» – 2:1. До речі, це був 300-й гол нашої команди під керівництвом Володимира Шарана. А за 3 хвилини до завершення основного часу матчу, Василь Грицук прихованою передачею знайшов в штрафному майданчику Віталія Пономаря, якого грубо збив Дмитро Безрук, та Віталій все-таки зміг проштовхнути поперечний пас на Артема Сітала, який відправив м’яч у пусті ворота – 2:2. П’ять доданих хвилин пройшли під акомпанемент наших земляків, але більшого вижати з цього матчу не вдалося. Бойова і вистраждана нічия. Браво «Олександрії»!