05.08.2017, 22:10

Перша гра U-19 у новому сезоні

ФК «Олександрія» (U-19) – ФК «Динамо» Київ (U-19) – 0:4 (0:2)

5.08.2017 р., початок  17-00, стадіон «ГОЛовківський», Головківка, 50 глядачів, + 35 С°

Головний арбітр: Дубровець П. В. (Житомир)

Асистенти арбітра: Попков В.О. (Донецька обл.),  Онищук В.О. (Житомир)

4-й арбітр: Цибулько Є. А. (Черкаська обл.)

Спостерігач арбітражу:  Кравченко В.В. (Львів)

«Олександрія»: Чернятинський, Дем'яновський, Азовський (Сердюк, 67), Бистрий, Штепін, Скоріно (Ахмедзаде, 80), Пиріг (Кузнецов, 67), Пастухов – к/к, Мандей (Хрієнко, 58), Сапелкін (Луців, 73), Боженар

Запасні: Самара, Смоляков

Ст. тренер – І.Костиря

«Динамо»: Кучерук, Малишкін, Мельник, Сирота( Чуєв, 65), Мельничук, Білошевський, Цітаішвілі (Мащенко, 69), Козиренко – к/к,  Наумець (Сорокін, 85), Булеца (Ващишин, 75), Ісаєнко (Лига, 69)

Запасні: Малиш, Дмитрук

Ст. тренер – І.Костюк

Попередження: Бистрий (85), Сердюк (90+3) – Козиренко (28), Булеца (51), Мельничук (63), Ващишин (90+3)

Вилучення: Козиренко (77 – друга жовта картка)

Голи: Цітаішвілі (4), Ісаєнко (26, 47), Мащенко (90+2). На 16 хвилині Козиренко не реалізував пенальті (голкіпер Чернятинський)

Ось, нарешті, шанувальники юнацького футболу дочекалися старту сезону 2017/2018! Наймолодший склад ФК «Олександрія» (U-19) на своєму сучасному стадіоні «ГОЛовківський» у Головківці приймав однолітків з київського «Динамо». Саме ця команда є діючим чемпіоном України. І цим сказано все! Що стосується господарів майданчику, що вибороли срібло у минулому сезоні, то сьогодні це зовсім-зовсім інша команда, адже добре відомо, що велика група футболістів з U-19 перейшла у U-21, а обдарований захисник Владислав Шкіндер дійшов до основної команди.  На зборах у Нідерландах  з «основою» був і прогресуючий на очах Тимур Стецьков – ще один представник U-19. Тренується з основним складом і юний Вадим Гранчар – відомий у U-19 як фартовий джокер. Нам залишається радіти за цих футболістів, що додали у професіоналізмі та майстерності. Але, з іншого боку, ми всі розуміємо, що сьогодні саме цих бійців не буде вистачати тренерському штабу U-19, на чолі з безумовно талановитим тренером Ігорем Костирею. C'est La Vie – таке життя, як кажуть французи… От з такими думками і поїхав я у перлину степового краю – зразкове село Головківку.

…Пролунав Гімн України на честь відкриття чемпіонату сезону 2017/2018 і гра розпочалася. Не дивлячись на африканську спеку, що накрила нашу державу, початок матчу був доволі жвавим. Вже на 2-й хвилині капітан «Динамо» Юрій Козиренко з меж карного майданчика пробив потужно, але повз ворота. А от 4-та хвилина принесла гол динамівцям. Його автором став  одинадцятий номер Георгій Цітаішвілі – 0:1. Зрозуміло, що цей швидкий гол сплутав карти «трикольоровим». Не такого початку двобою вони очікували. От і змушені були кинути усі сили на те, щоб відігратися. Та на 16-й хвилині порушили правила у своєму штрафному майданчику. Пенальті. 11-метровий пробивав вже знайомий нам капітан столичної команди Юрій Козиренко. В нього удар відверто не вийшов і Олександр Чернятинський його парирував. Це додало впевненості місцевим, але на 26-й хвилині динамівці знову забивають м’яча у ворота господарів поля. Спрацювала домашня заготовка у виконанні Євгенія Ісаєнка. Рахунок стає – 0:2 з яким команди і пішли на перерву.

Початок другого тайму був жахливим для юних олександрійців. Євгеній Ісаєнко стає автором дубля (47-а хвилина) і доводить рахунок до – 0:3.  На честь наших гравців, вони навіть при такому рахунку не зупинилися і продовжували шукати свою стежинку для взяття воріт «Динамо». Причому, не тільки психологічно, а і в плані кондицій підопічні Ігоря Костирі виглядали досить переконливо. Та в футболі не все вирішують морально-вольові якості. Треба і майстерність. А от саме її інколи і не вистачало «жовто-чорно-зеленим». Додам, на фоні «Динамо», де одразу 18 футболістів входять до складу національної збірної країни. На 77-й хвилині, за другий «гірчичник», відбулося вилучення капітана киян Юрія Козиренка. Та численна перевага «городян» не принесла їм дивіденди. Навпаки, вже у доданий час (90+2) Вадим Мащенко (він вийшов на заміну на 69-й хвилині) стає джокером, забивши «круглого» у сітку воріт ФК «Олександрія» U-19 і поставивши переможну крапку у цьому двобої – 0:4.

І таке коротке резюме, може десь і суб’єктивне. Скажу відверто, що рахунок не по грі. Як мінімум, два м’ячі треба віднести до розряду необов’язкових. От якби у воротах стояв Юрій Паньків… Вибачаюсь, розмріявся…

Наступну гру ФК «Олександрія» U-19 проведе на виїзді з кропивницькою «Зіркою» U-19. Дербі – це завжди цікаво! Базовий день 2 туру – 12.08.2017. Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!