04.08.2017, 13:56

Герой футбольного дня. Юрій Паньків

Класика жанру. Команда повинна грати збалансовано, намагаючись злагодженою роботою у захисті зменшувати навантаження на воротаря. Проте воротар повинен бути готовим в будь-якому моменті врятувати команду. Якщо баланс порушується – чекай проблем. Як ось, наприклад, було нещодавно у Берні, коли Коваля залишили під розстріл і той таки пропустив "метелика". Хоча протягом поєдинку стояв добре.

Юрія Паньківа партнери, на щастя, вберігали. Багато шансів у "Астри" не було. А, отже, не було й багато роботи у воротаря. Проте два гострих моменти суперник таки створив. На 73-й та 75-й хвилинах були прицільні дальні удари, з якими впоратись було не так то й просто. Але Юрій зіграв бездоганно, не позбавивши "Олександрію" історичної перемоги. Це суттєвий вклад в успіх. Паньківа заслужено назвали одним з героїв поєдинку. І не лише українські журналісти та фахівці.

Юрий Панькив (Александрия)

Було б дуже прикро вилетіти від такого суперника. "Астра" ні в чому "Олександрію" не переважала, хоча на міцність редутів перевірила. І якщо з захистом на чолі з Паньківим у Володимира Шарана все гаразд, то в атаці є проблеми. Моменти створюються, але реалізовувати їх нікому. Над цим "Олександрія" повинна працювати.

Але ніхто не без гріха. Все це – робочі моменти. Головне, аби було бажання над цими моментами працювати.

Переглядів: 1311