Асистенти арбітра - Олександр Корнійко (Миргород), Володимир Володін (Херсон)

Четвертий арбітр - Микола Балакін (Київська обл.)

Директор матчу - Володимир Фощій (Черкаси)

«Олександрія»: Паньків, Чеботаєв, Цуріков (Куліш, 71), Полярус, Запорожан – к/к (Каленчук, 46), Гітченко, Сітало, Грицук, Бацула, Банада (Пономар, 60), Басов

Запасні: Леванідов, Бондаренко, Старенький, Козак

«Олімпік»: Махарадзе – к/к, Лук’янчук, Кравченко, Моха, Шабанов, Шестаков, Біленький (Федорів, 67), Немчанінов, Цимбалюк, Хомутов (Лухтанов, 80), Богданов (Брікнер, 62)

Запасні: Безкровний, Сондей

Головний тренер – Роман Санжар

Попередження: А. Гітченко (43), М. Каленчук (49), А. Сітало (56), А. Цуріков (71), С. Чеботаєв (76), А. Бацула (85)  - С. Біленький (49), Д. Немчанінов (75), Моха (90+3)

Голи: В. Хомутов (16), Немчанінов (36)

Ось і повернувся великий футбол в Олександрію. В матчі першого туру Української Прем’єр-Ліги «городяни» зустрічалися з принциповим суперником – донецьким «Олімпіком».

Матч розпочався без розвідки. Тільки-но пролунав стартовий свисток арбітра матчу, як обидві команди намагалися організувати швидку контратаку і створити небезпечний момент біля воріт суперника. І в першій своїй атаці наші земляки мали шанс відкрити рахунок, але після подачі кутового, Євген Банада пробив головою над поперечиною. Відповіді гостей довго не довелося чекати. Сергій Шестаков виконав простріл в штрафний майданчик на Моху, та на щастя, для «трьохкольорових» удар останнього був неточним. За кілька хвилин олімпійці провели масовану атаку, яка в результаті увінчалася взяттям воріт. Спочатку небезпечно пробивав Сергій Шестаков, але Юрій Паньків з цим ударом впорався, а от після удару Владислава Хомутова був безсилий – 0:1. Заслуговує на увагу атака за участю Андрія Цурікова та Василя Грицука. Останній обіграв кількох захисників і виконав навіс в штрафний майданчик, але Сергію Чеботаєву не вистачило кількох сантиметрів, щоб замкнути цю передачу. Згодом, олександрійці провели череду перспективних атак. Та найреальніші шанси зрівняти рахунок мали Артем Сітало та Артем Полярус, але їх гарматні постріли були заблоковані захисниками. Наші земляки, захопившись власними атаками, проґавили швидкий контрвипад суперника. Дмитро Немчанінов на швидкості зблизився з володіннями Юрія Паньківа і потужним ударом низом подвоїв перевагу власної команди. Під завісу першого тайму гості мали шанс довести рахунок до розгромного, але Юрій Паньків, не без труднощів, впорався з ударом Андрія Богданова зі стандарту. У відповідь наші земляки провели швидку атаку. Андрій Цуріков виграв м’яч у Павла Лук’янчука, виконав простріл в штрафний майданчик на Артема Сітала, але в останній момент удар останнього був заблокований голкіпером.

Для того, щоб освіжити гру в центрі поля, замість досвідченого Андрія Запорожана, Володимир Шаран випустив на поле новобранця команди Максима Каленчука. Слід відзначити, що перший гострий момент в другому таймі олександрійці створили саме за його участю. Після масованої атаки, Максим завдав удару по воротах, але після кількох рикошетів, Заурі Махарадзе з легкістю заволодів м’ячем. Потім пройшли ще кілька атак наших земляків. Ударів по воротах завдавали Василь Грицук, Сергій Чеботаєв та Андрій Бацула, але, на жаль, вони не досягали цілі.