15.07.2017, 20:27

Впевнена і закономірна перемога «трьохкольорових»

ФК «Олександрія» (U-21) – «Олімпік» Донецьк (U-21)– 2:0 (1:0)

Головний арбітр - Микола Балакін (Київська обл.)

Асистенти арбітра - Андрій Скрипка (Кропивницький), Олександр Дашко (Київська обл.)

4-й арбітр - Денис Федан (Олександрія)

Спостерігач арбітражу -  Олександр Кран (Харків)

«Олександрія»: Рудик, Прокопчук, Гаврушко – к/к, Литвяк (Вітенчук, 84), Бабогло, Гранчар (Ткачук, 76), Козак (Довгий, 46), Куліш (Райлян, 46), Чорній (Протасов, 46), Тищенко, Стецьков

Запасні: Гаврусевич, Гура

Старший тренер – Андрій Купцов

«Олімпік»: Безкровний, Пісковий, Єдинак, Семелітко (Снурніцин, 37), Надірадзе, Янков, Касяненко – к/к (Боровик, 87), Шарай (Зубашівський, 64), Пуді (Геловані, 72), Глиняний (Головатенко, 64), Масікевич

Запасні: Лтайф

Старший тренер – Ігор Климовський

Попередження: А. Чорній (30), Т. Стецьков (51) – М.Янков (3), Ю. Семелітко (19)

Голи: Т. Стецьков (7), В. Гранчар (62). На  20-й хвилині Артем Чорній не реалізував пенальті (Богдан Безкровний).

Домашнім матчем проти донецького «Олімпіка» футболісти ФК «Олександрія» U-21 розпочинали молодіжний чемпіонат України сезону 2017/2018 рр.

Гра розпочалася без розвідки. Вже на 3-й хвилині зустрічі олександрійці мали шанс відкрити рахунок, але після подачі Артема Чорнія, голкіпер зняв м’яч з голови у Станіслава Куліша. За кілька хвилин «трьохкольорові» провели хорошу атаку, яка закінчилася потужним ударом Тимура Стецькова в дальній нижній кут – 1:0. На 20-й хвилині наші земляки мали нагоду збільшити свою перевагу. Проти Михайла Козака в штрафному майданчику «Олімпіка» було порушено правила, за що арбітр призначив пенальті. На жаль, удар Артема Чорнія з точки парирував голкіпер, а при добиванні – був не точним. За кілька хвилин Артем мав ще один шанс відзначитися, але в останній момент Богдан Безкровний відбив його удар. Атаки олександрійців не вщухали, а кожен раз мали ще гостріший характер. До перерви відкрити лік своїм забитим голам мали шанси Кирило Прокопчук та Станіслав Куліш, проте їх удари були неточними. Під завісу першої половини зустрічі суперник міг зрівняти рахунок, але удару Віктора Масікевича бракувало точності.

Малюнок гри в другому таймі не змінився, суперники намагалися якомога надійніше діяти в обороні, а «городяни» при найменшій нагоді йшли в атаку і створювали небезпечні моменти біля володінь Богдана Безкровного. Спочатку Вадим Гранчар обіграв захисника і пробив по воротах, але не досить сильно і голкіпер заволодів м’ячем. За кілька хвилин Тимур Стецьков міг оформити «дубль», але його гарматний постріл з-за меж штрафного майданчика прийняла на себе стійка. Досить активний Вадим Гранчар, разом з Ярославом Довгим створили кілька нагод для того, щоб подвоїти перевагу власної команди, і першому з них це вдалося. Після розіграшу кутового та подачі в штрафний майданчик, Вадим ударом головою переправив мяч у ворота – 2:0.

Впевнена і закономірна перемога «трикольорових».