04.07.2017, 22:25

Євген Банада: "Всі головні матчі попереду"

Своїми враження від матчів, про підготовку та плани на найближчий спаринг поділився півзахисник "Олександрії" Євген Банада. 

- Євгене, команда вже тиждень перебуває в Нідерландах на навчально - тренувальних зборах. Як пройшов цей період підготовки? 

- Всі збори проходять на найвищому рівні. Команда проживає в хорошому отелі в лісі, де чисте повітря та тиша. Нічого не відволікає від роботи. У нас є тренувальне поле, на якому тренуємось тільки ми. Керівництво клубу і тренерський штаб зборили все, щоб ми готувались до нового чемпіонату в гарних умовах. 

- За цей тиждень команда провела три спаринги. Два з них з доволі сильними, титулованими суперниками. Які враження від цих зустрічей? 

- Грати можна проти всіх. Головне правильно мислити. Так, безперечно "Вітесс" та "Стяуа" - це команди високого рівня, але нам тренерський штаб дав настанову як проти них грати, тому і досягли непоганого результату в цих поєдинках. 

- Завтра гра проти "Брюгге". Готуєтесь в тому ж режимі, чи, можливо, тренерський штаб щось змінив в процесі підготовки? 

- Ні, все в звичному режимі. Володимир Боганович сказав, що які б спаринг - партнери не були, головні матчі у нас ще попереду. Тому, у нас було тренування і зранку, і ввечері. 

- Чи накопичилась втома за цей тиждень підготовки? 

- Відверто кажучи - трохи є . Як фізично, так і психологічно відчувається втома. Хоча нас нічого не відволікає в лісі, все рівно хочеться прогулятись вулицями міста, зайти в магазин. Тут же у нас нічого такого немає. Ну і тренувальний процес забирає чимало сил, але чудово розумію, що зараз тяжко, щоб цього в чемпіонаті не повторилось. 

- Вчора. все ж таки, Володимир Богданович провів ранкове тренування і дав вам перепочити, поїхавши всією командою в Амстердам. Як провів цей час? 

- Так, зранку після тренування ми поїхали в столицю. У нас було не багато часу, але я встиг я партнерами по команді завітати в музей " Мадам Тюссо". На більше часу не вистачило, ми повернулись до готелю.

Переглядів: 1257