13.05.2017, 16:46

Сухий рахунок за мокрої погоди

ФК «Олександрія» (U-19) – «Карпати» Львів (U-19) – 0:0 (0:0)

13.05.2017р., 13:00, стадіон «ГОЛовківський»

Головний арбітр - Заброда К.В. (Київ)

Асистенти арбітра -  Михайлюк П.В. (Черкаси) та Алавук В.Ю. (Київ)

4-й арбітр - Федан Д.В. (Олександрія)

Спостерігач арбітражу - Муравйов О.В. (Маріуполь)

«Олександрія»: Чернятинський, Биков, Штепін, Дем'яновський, Гура, Пастухов – к/к, Тітаренко, Довгий (Лачинов, 46), Сапелкін (Свинобой, 46), Стецьков, Яцюченко (Ніколаєв, 46)

Запасні: Тарасюк, Сердюк, Антошик, Мандей

Ст.тренер – Ігор Костиря

«Карпати»: Ющишин, Завінський, Оприск, Дерман, Веремієнко, Січ, Сільченко – к/к, Валенко, Клим (Пиріг, 43), Кос (Пецків, 89), Ременюк

Запасні: Задерейко, Білий, Дулібський

Ст.тренер – Роман Толочко

Попередження: Биков (39), Ніколаєв (90+1) – Завінський (52), Сільченко (21)

В матчі 24-го туру юнацького чемпіонату України з футболу серед команд U-19 футболісти «Олександрії» на стадіоні «ГОЛовківський» приймали своїх однолітків  з львівських «Карпат».

Напередодні і впродовж всього матчу йшов мілкий дощ, який вніс свої корективи в гру. Через це обидві команди не могли продемонструвати швидкісну комбінаційну гру, тому і моментів біля воріт суперників було не багато. В першому таймі гравці обмінялися кількома перспективними атаками, але в завершальній фазі їм бракувало точності.

На початку другій половині зустрічі коуч «трьохкольорових» Ігор Костиря зробив кілька замін, які пожвали гру. Володимир Ніколаєв, який змінив на вістрі атаки Олександра Яцюченка, мав кілька чудових нагод відзначитися у воротах Вадима Ющищина, але захисники «Карпат» та голкіпер вчасно рятували команду від пропущеного голу. Заслуговує на увагу атака гостей 59-й хвилині матчу. Гравці «зелено-білих» майже впритул завдали два удари по воротах «Олександрії», але Олександр Чернятинський продемонстрував свою майстернійсть і надійність, ліквідувавши загрозу. На останніх хвилинах зустрічі наші земляки влаштували штурм воріт «Карпат», але знайти прогалину в їх захисних редутах олександрійцям так і не вдалося.

Переглядів: 2116