06.05.2017, 14:53

Результат по грі

«Чорноморець» (U-19)  Одеса – «Олександрія» (U-19) – 0:0

6.05.2017 р., початок 12-00, стадіон «Люстдорф», Одеса, 50 глядачів, + 21С°

Головний арбітр: Лапко С.Р. (Львів)

Асистенти арбітра: Куценко А.В. (Одеса),  Петрова І.В. (Херсон)

4-й арбітр:  Пономаренко М.О. (Одеса)

Спостерігач арбітражу: Макаренко С.В. (Запоріжжя)

«Чорноморець»: Кожухар, Соколов, Бабогло, Семенченко (Польовий, 78), Соколюк,Хамелюк– к/к, Максименков, Велєв (Студінікін, 90), Марійко, Христенко (Вдовиченко, 81), Плохотнюк

Запасні: Суаіб, Гавриличев, Шамугія, Приян

Ст.тренер – О.Спіцин

«Олександрія»: Чернятинський, Гаврушко,  Дем'яновський, Штепін, Корешков (Сердюк, 68), Биков, Пастухов, Лачинов – к/к (Тітаренко, 71), Боженар(Антошик, 73), Дрозд (Яцюченко, 46), Мандей (Павлюк, 46)

Запасні: Тарасюк, Сапелкін

Ст. тренер – І.Костиря

Попередження: Бабогло (90+2)Дем'яновський (37), Боженар (60), Яцюченко (78), Антошик (83)

Вже другу поспіль гру наймолодший склад ФК «Олександрія» (U-19) проводив на виїзді. Цього разу суперником олександрійців були одесити. До звітного матчу (це 23 тур) господарі займали 4 місце у турнірній таблиці, маючи 41 очко, а гості посідали 3 сходинку з доробком у 43 залікових бали. Впевнений, друзі, що, прочитавши це,  ви вже відчуваєте гостроту цього важливого для обох команд поєдинку! Ще б пак! Адже зустрічалися претенденти на входження до призової трійки юнацького чемпіонату сезону 2016/2017! Такі важливі ігри, за звичай, називають битвою за 6 очок. І ця гра не стала винятком. Розумію, що вам, шановні, вже достатньо інтриги, але не можу не пригадати гру цих команд у першому колі 8 жовтня 2016 року на стадіоні «ГОЛовківський». У тому матчі, що проходив під сильним безперервним дощем, «Чорноморець» U-19 переміг «Олександрію» U-19. Рахунок тієї зустрічі – 0:1. Вважаю, що при такому розкладі вже не варто говорити про мотивацію юних «трикольорових». Все і так зрозуміло. Тому і відправляємося у Південну Пальміру у район Совіньон на стадіон спортивно-оздоровчого комплексу (СОК) «Люстдорф», де, власне, і відбувався цей двобій.  

А от цей спортивний репортаж буде дуже лаконічним, бо матч завершився нульовою нічиєю. Грали підопічні Ігоря Костирі другим номером, роблячи ставку на швидкі контратаки. І це себе виправдало! Наші, як то кажуть, не ставили автобуса перед воротами, але захищалися дуже уважно і дисципліновано. При цьому, дуже швидко переходячи від оборони до атаки, розраховуючи забити «круглого» у ворота одеського голкіпера Андрія Кожухара. Місцеві теж шукали свою стежинку до воріт «городян», які цього разу захищав Олександр Чернятинський. Але, але, але… Жодній команді  не вдалося відкрити рахунок у цій дуже рівній грі. Отже, рахунок – 0:0 цілком закономірний.

Додам, що для нас нічийний результат повністю прийнятний, адже «Чорноморець» залишився нижче нас у турнірній таблиці! І це, наразі, головне! Молодці наші тренери та гравці! ОДНОЗНАЧНО!!!

Наступну гру ФК «Олександрія» U-19 проведе вдома  з львівськими «Карпатами» U-19. Базовий день 24 туру – 13.05.201. Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!

В’ячеслав Чебишев, заслужений тренер  України, майстер спорту

 

 

 

 

Переглядів: 1564