02.05.2017, 08:00

Андрій Цуріков: "Перед нами стоїть завдання потрапити в п'ятірку"

Півзахисник "Олександрії" Андрій Цуріков в інтерв'ю для sport.ua поділився враженнями після поразки від "Шахтаря" (1:0):

- Можу сказати, що після такого матчу було тільки одне почуття - спустошеності. Ми показали досить активну, гідну гру, і в підсумку залишилися без зароблених очок. Так що, звичайно, всі хлопці зараз трохи засмучені.

- Але, тим не менше, гра, яку ви продемонстрували в матчі проти лідера чемпіонату, вселяє оптимізм. Попереду ще 4 тури і у команди є непогані шанси поборотися з "Зорею" за бронзу. Що думаєте з цього приводу?

- Якщо будемо діяти в тому ж дусі, то набрані очки не змусять себе довго чекати. А з приводу бронзи, то в першу чергу перед нами стоїть завдання потрапити в п'ятірку. Якщо вийде її перевиконати - добре. Так що, все залежить тільки від нас самих.

- Ви дуже добре провели перший тайм, де мали кілька відмінних шансів забити. Чому в другому таймі команда перейшла на більш оборонну тактику?

- Можливо, психологічно вже хотіли зберегти як мінімум нічийний рахунок, тому гра в другому таймі здалася менш видовищною.

- Як оціните нову тактичну схему команди, яку анонсував головний тренер перед матчем?

- Схема виглядати досить цікавою, при ній зручно оборонятися.

- Ваша оренда в "Олександрії" закінчується в кінці поточного сезону. Ви говорили, що вже не хочеться поневірятися по орендах і хотілося б підписати повноцінний контракт. Чи не обговорювали це з керівництвом "Олександрії"?

- Так, оренда закінчується в кінця цього чемпіонату. З приводу мого майбутнього на даний момент поки нічого не вирішено.

Переглядів: 2071