02.05.2017, 07:43

Павло Мягков: «Шанси на 3-тє місце? Думаю, це цілком реально»

Захисник «Олександрії» Павло Мягков прокоментував поразку від «Шахтаря» з рахунком 1-0:

- Прикро програвати в такому матчі. Як на мене, так ми заслуговували хоча б одне очко. Перший тайм ми провели дуже добре, в другому занадто низько сіли до своїх воріт. Якщо дивитися по грі, то не вважаю результат матчу закономірним. Нічия була б справедливим підсумком.

- Навіть головний тренер «Шахтаря» зазначив, що ви не заслуговували поразки. Що позитивного можна виділити з цього матчу?

- Напевно те, що у нас виходило грати у футбол, а не бити м'яч просто так. Непогано зіграли в обороні, так і в атаці відносно виходило створювати моменти.

- У першому таймі команда мала кілька хороших можливостей для взяття воріт. Як думаєш, якби Банада реалізував свій момент на початку гри, матч склався б інакше?

- Однозначно! Думаю, тоді б ми точно не програли. В матчах з грандами такі можливості треба реалізовувати, тільки так можна домогтися позитивного результату в подібних поєдинках.

- Як оціниш нову тактичну схему, яку ви вперше використали в цьому матчі?

- Як на мене, то схема досить непогана. Просто ще треба час, щоб її повністю освоїти, тоді вона почне приносити результат.

- Марлос у своєму коментарі до матчу зазначив щільні оборонні дії команди і здивувався, чому так не грають проти «Динамо», а лише проти «Шахтаря». З киянами ви використовували трохи іншу тактику?

- Просто сьогодні ми грали за новою схемою, ось так і вийшло. У нас практично під кожну команду своя тактика, виходячи з того, хто як грає. З «Динамо» ми теж намагалися грати від оборони.

- Зараз між «Олександрією» та «Зорею» всього 5 очок за 4 тури до кінця чемпіонату, при цьому у луганчан зараз спостерігається спад. Як оцінюєш шанси зачепитися за 3-тє місце? Все-таки, пряме попадання в груповий етап Ліги Європи - хороший стимул.

- Думаю, це цілком реально. Просто потрібно виходити і боротися в кожній грі залишилася. А там подивимося.

Олександр НАГОЛЮК

Джерело — Sport.ua

Переглядів: 1913