30.04.2017, 21:13

Післяматчевий коментар В. Шарана

 

Головний тренер «Олександрії» – щодо матчу із «Шахтарем».

– Ми не заслуговували поразки. Наша команда діяла організовано, дисципліновано і з бажанням не поступитися. Сьогодні вийшли без нападників, адже налаштовувалися показати контргру. Знали, якому суперникові протистоїмо. «Шахтар» хочеться привітати з перемогою, проте, якщо відверто, ми не заслуговували поразки, більш закономірним був би нічийний результат. Цікаво було б подивитися, як би розвивалися події, коли б ми реалізували в першому таймі один з наших моментів. Цей поєдинок можемо занести собі до активу. Лишилося ще п’ять турів, рухатимемось далі. Скажу, що в першій шістці дуже приємно виступати, адже кожен матч вимагає від футболістів максимальних зусиль. Розуміють це й самі хлопці. Хочеться тільки, щоб гра підтверджувалася результатом.

– Перед зустріччю ви анонсували, що здивуєте новою тактичною схемою. Чи означає це, що вона пройшла сьогодні перевірку й використовуватиметься в наступному поєдинку – з «Динамо»?
– На лаві запасних ми лишили трьох форвардів: Пономаря, Прийомова й Куліша. Аби наситити центр поля, зіграли з трьома опорниками. Банада відповідав за праву зону, Мягков – за ліву, Огіря – за центр. Тому двоє футболістів – Грицук і Полярус –  діяли як два нападники під час атаки, при цьому Василь мав більше чіплятися за м’яч, а Артему, враховуючи його швидкість, необхідно було використовувати вільні зони суперника. Так ми ще не грали. З «Динамо» було дещо інакше: із двома опорними й трьома футболістами трохи вище. Тож сьогодні «Олександрія» вперше використала таку схему, і, як показав матч, це непоганий варіант. Головне, що підопічні виконали всі ті вимоги, що їм було поставлено.

 

Джерело: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

 

Переглядів: 1472