29.04.2017, 21:02

Подолали «Арсенал-Київ»

«Арсенал-Київ»  (U-19) – «Олександрія» (U-19) – 0:2 (0:1)

29.04.2017 р., початок 17-00, стадіон «Княжа Арена», Щасливе, 100 глядачів,  + 22С°

Арбітр:  Сальніков П.Д. (Херсон)

Асистенти арбітра:  Федорак Ю.В. (Івано-Франківськ), Кобялко Р.М. (Вінницька обл.)

4-й арбітр: Осауленко Д.В. (Київ)

Спостерігач арбітражу: Валенко А.А. (Львів)

«Арсенал-Київ»: Поспелов,  Семеніхін, Коваль, Кубенко (Ясніцький, 70), Негря, Русьян, Яковець – к/к, Гайдук (Гайван, 46), Бондар (Бугай, 55), Качанівський (Заїка, 74), Рудич (Шкарупа, 60)

Запасні: Строкоус, Аверін

Ст. тренер – Ю.Лень

«Олександрія»: Чернятинський, Дем'яновський, Прокопчук – к/к, Штепін, Тітаренко, Пастухов (Литвяк, 69), Максимець (Лачинов, 38), Свинобой (Корешков, 90+2), Боженар (Павлюк, 78), Стецьков, Дрозд (Чихович, 60)

Запасні: Тарасюк, Сердюк

Ст. тренер – І.Костиря

Попередження: Тітаренко (28), Штепін (84)

Голи: Свинобой (34), Боженар (60)

У рамках 23 туру юнацька футбольна дружина  – «Олександрія» U-19 – провела гру на виїзді з командою «Арсенал-Київ» U-19. До звітної  зустрічі господарі займали 11 місце, маючи 20 очок, а гості посідали 3 сходинку з 40 заліковими балами. Нагадаю, що у першому колі 1 жовтня 2016 року на стадіоні «ГОЛовківський» олександрійці подолали киян з рахунком 2:0. А тепер, коротко, про цей матч.

Але почну ось з чого. Не треба думати, що команда «Арсенал-Київ» U-19 – це хлопчики для биття. Насправді, це дуже амбітна та добре збалансована футбольна дружина, до складу якої входить багато вихованців академії «Шахтаря». Тому, олександрійці зустрічалися з доволі серйозним суперником, який дуже хотів перемогти нашу команду – одного з лідерів чемпіонату. Що стосується «городян», то, після домашнього програшу «Шахтарю», юні олександрійці прагнули реабілітуватися перед своїми вболівальниками, шляхом здобуття вікторії у цьому виїзному матчі. На це гравців націлював і наш тренерський штаб, на чолі з Ігорем Костирею. Який, до речі, зробив суттєву ротацію кадрів. Найголовнішою новиною стало те, що з капітанською пов’язкою у стартовому складі на поле вийшов Кирило Прокопчук – не тільки наш надійний захисний щит, але і справжній авторитетний диригент олександрійського футбольного «оркестру». Зізнаюся, що коли я бачу Кирила Прокопчука на полі, то в мене з'являється впевненість у тому, що у нас все буде добре. І гра з «Арсеналом-Київ» це підтвердила. «Трикольорові» на стадіоні «Княжа Арена» у Щасливо під Києвом забили два м'ячі господарям поля, не пропустивши жодного! Ворота місцевого голкіпера Артема Поспєлова на 34-й хвилині «розпечатав» Едуард Свинобой – 0:1. Ми вітаємо тебе, Едуарде, з цим забитим дуже важливим м’ячем! І відверто радіємо, адже давненько ти не відзначався голами! Віримо, що свій потенціал чудового футболіста ти завжди будеш підтверджувати забитими м'ячами! На перерву команди пішли, коли на табло рахунок був – 0:1.

А у другому таймі голом на 60-й хвилині відзначився Даниїл Боженар. Рахунок стає – 0:2, з яким і закінчився цей непростий матч. От і є чудовий подарунок олександрійським вболівальникам до травневих свят! МО-ЛОД-ЦІ!!!

Ми вітаємо всіх гравців, тренерський штаб команди та персонал з перемогою і травневими святами та бажаємо подальших успіхів!

Наступну гру ФК «Олександрія» U-19 проведе знову на виїзді з одеським «Чорноморцем»  U-19. Базовий день 23 туру – 6.05.2017. Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!