Голкіпер рятує команду від поразки

ФК «Олександрія»  (U-21) – «Волинь» Луцьк (U-21) – 1:1 (0:1)

20.04.2017р., 17:00, КСК «Олімп»

Головний арбітр - Монзуль К.В. (Харків)

Асистенти арбітра -  Скрипка А.М. (Кропивницький) та Данильченко Є.А. (Луганськ)

4-й арбітр - Копієвський В.В. (Кропивницький)

Спостерігач арбітражу - Шмигельський О.В. (Львів)

«Олександрія»: Гаврусевич, Стецьков, Прокопчук, Чеботаєв (Гура, 46), Гранчар, Ніколаєв, Мягков (Вітенчук, 46), Довгий, Яровой - к/к, Ярошенко (Свинобой, 89), Протасов (Чихович, 76)

Запасні: Чернятинський, Яцик, Биков

Ст.тренер – Андрій Купцов

«Волинь»: Марчук, Шандрук, Мелінишин, Тракало, Задерецький, Гладун, Ільницький (Баб’як, 46), Чепелюк, Трикош (Дмитренко, 63), Никитюк  - к/к, (Морозович, 90+2), Деда

Запасні: Хвалицький, Зінкевич, Кардаш, Мосіюк

Ст.тренер – Володимир Фігель

Попередження: Т. Стецьков (60), Є. Протасов (73), К. Прокопчук (76) – Р. Ільницький (15), А. Марчук (22), С. Трикош (61), О.Тракало (68), А. Никитюк (90), О. Чепелюк (90+2)

Голи: Ю. Гаврусевич (90+3) – Я. Деда (9)

Сьогодні в рамках 26-го туру молодіжного чемпіонату України з футболу серед команд (U-21) футболісти «Олександрії» зустрічалися з луцькою «Волинню».

Команди активно розпочали звітний матч, проте наші гості провівши пару атак, вдало розпорядилися своїми моментами. Ярослав Деда, отримавши м’яч в штрафному майданчику завдав удар по воротах, але влучив в стійку. Але за кілька хвилин він був точнішим. Ярослав, отримавши пас від партнера, вийшов віч-на-віч з голкіпером і пробив низом, відправивши м’яч в сітку – 0:1. «Трикольорові» мали шанс зрівняти рахунок зі стандарту, але голкіпер в останню мить вибив м’яч з-під поперечини навісну передачу Тимура Стецькова. Згодом, після прострільної передачі Ярослава  Довгого, Володимиру Ніколаєву влучно пробити завадив захисник.

Другий тайм розпочався з атак «Олександрії». В одній з них Вадим Вітенчук, який тільки-но вийшов на поле, наважився на удар із-за меж штрафного майданчика, але, на жаль, його удар прийшовся в партнера по команді – Ігоря Ярового. Згодом, Володимир Ніколаєв виборов м’яч в гравця «Волині» і пробив по воротах – на щастя, для гостей голкіпер зіграв надійно. Повторного удару завдавав Вадим Вітенчук – Андрій Марчук знову рятує свою команду від пропущеного голу. Заслуговує на увагу виконання луччанами кутового в другій половині другого тайму, після подачі якого, Юрій Гаврусевич в останню мить вибив м’яч з дальнього кута. Відразу ж відповідь наших земляків. Ярослав Довгий отримав передачу на половині поля суперників, змістився в центр і пробив по воротах, але, на жаль, поряд  зі стійкою. Вже на третій доданій до основного часу матчу арбітром хвилині «Олександрію» від поразки врятував голкіпер команди Юрій Гаврусевич, який влучним ударом в дальній нижній кут воріт «Волині» не залишив жодних шансів своєму колезі.