Матч не виявив переможця

«Ворскла» Полтава (U-21) – ФК «Олександрія» (U-21) – 0:0 (0:0)

14.04.2017 р., 13-00, стадіон «Лтава», 200 глядачів, +13С

Головний арбітр - М. О. Кривоносов (Київ)

Асистенти арбітра - О. В. Холодинський (Харківська обл.) та О. В. Жуков (Харків)

4-й арбітр - А. А. Коваленко (Полтава)

Спостерігач арбітражу - В. Б. Швецов (Одеса)

«Полтава»: Вічний, Квасний (Гасенко, 81), Ключик, Гаркуша, Луценко, Сидоренко, Ічанський, Косовський (Скляр, 46), Одарюк, Зарічнюк (Удод, 46), Бараннік (Таранушич, 60)

Запасні: Різник, Муха, Алантьєв

Ст.тренер – О. Омельчук

«Олександрія»: Рудик, Прокопчук, Гаврушко, Гранчар (Ніколаєв, 85), Ярошенко, Довгий (Свинобой, 90+2), Вітенчук, Яцик, Яровой (Литвяк, 80), Протасов (Чихович, 89), Стецьков

Запасні: Гаврусевич, Биков, Максимець

Ст.тренер – А. Купцов

Попередження: І. Гаврушко (27), Т. Стецьков (52), Д. Рудик (90+4) - С. Ключик (47), О. Скляр (60), М. Удод (78)

Вилучення: І. Гаврушко (86 - друге попередження)

Сьогодні, в черговому турі чемпіонату України з футболу серед команд U-21, молодіжці ФК «Олександрія» протистояли гравці полтавської «Ворскли». В нинішньому сезоні команди зустрічалися двічі – в обох матчах була зафіксована нічия – 1:1. Тож, виходячи на звітний матч, обидві команди хотіли перервати цю без виграшну тенденцію.

Та як команди не намагалися провести швидкі контратаки, створювати небезпечні моменти біля воріт суперника, володіння Дмитра Рудика та Яна Вічного залишилися нерозпечатаними.

В другому таймі малюнок гри не змінився. Атаки суперників носили хаотичний характер, але особливої загрози воротам вони не несли. Під завісу матчу, а точніше на 86-й хвилині, олександрійці залишилися в меншості. Іван Гаврушко зіграв не по правилах проти полтавчанина, за що арбітр зустрічі Микола Кривоносов показав нашому гравцеві другу жовту картку, яка автоматично перетворилася в червону. Навіть, граючи в більшості, господарі поля не змогли пробити надійну олександрійську стіну.