10.04.2017, 14:14

Наші в збірній 24-го туру УПЛ

Позаду 24-й тур «Ліги «Парі-Матч», в якому наша команда зіграла з луганською «Зорею». За підсумками туру була сформована символічна збірна, куди потрапили і наші гравці:

 

 footboom.com:

Владислав Леванідов

Зміни на останньому рубежі явно пішли «городянам» на користь. У тому, що команда «вийшла сухою з води» у зустрічі з «Зорею» і набрала одне очко, безперечна заслуга Леванідова, який у кількох епізодах зіграв дуже надійно. Вселив впевненість у дії  партнерів по обороні, запалив їх і зарядив на позитивний результат.

ua-football.com:

Владислав Леванідов

Гречишкін, Харатін, Бонавентуре і Калітвінцев небезпечно пробивали по воротах олександрійців і голкіперу «городян» нудьгувати в матчі з «Зорею» не доводилося. Напруга в штрафному майданчику «Олександрії» часом зашкалювала, особливо важко довелося господарям в кінцівці зустрічі, але Леванідов відстояв свої ворота. У компенсований час настирливі луганчани все ж заштовхали м'яч у сітку, але зробили це тільки після фолу на Владиславі,  без порушень правил сфера у ворота так і не залетіла.

Андрій Гітченко

Більшу частину ігрового часу команда Шарана на рівних  протистояла «Зорі» і в обороні у «городян» майже не було помилок, що багато  в чому можна занести в заслуги Андрію Гітченку. Часто встигав на  перехоплення центрбек, щільно опікав Пауліньо і Бонавентуре і вчасно  розряджав обстановку біля своїх воріт. Але в середині другого тайму Гітченко  отримав травму і був замінений, після чого «Олександрії» довелося дуже  важко в обороні.

 

sportarena.com:

Владислав Леванідов

Матч двох претендентів на звання «третьої сили» виявився не надто видовищним, але при цьому були моменти, в яких воротарі могли «засипатися». До честі голкіперів обох команд, вони грали набагато вдаліше, ніж їх одноклубники, покликані творити. Зазначимо Леванідова, якому довелося чимало потрудитися в матчі проти теоретично вельми небезпечною «Зорі». Владислав потягнув відмінні прицільні удари Гречишкіна, Калитвинцева, Харатіна. Здорово грав на виходах, перервав небезпечний навіс Соболя, що йшов вкрай неприємною траєкторією. Словом, м'яч у ворота Олександрії можна було закинути хіба що з Леванідовим – одного разу гості це зробили, але не за правилами.

Переглядів: 1733