08.04.2017, 17:59

Бойове юнацьке дербі

«Олександрія» (U-19) –  «Зірка» (U-19)  Кропивницький – 2:0 (1:0)

8.04.2017 р., початок 13-00, стадіон «ГОЛовківський», Головківка,  200 глядачів,  + 8 С°

Арбітр:  Кубряк Д.В. (Одеса)

Асистенти арбітра: Дубовий О.С. (Луганськ), Бахматьєв А.І. (Харків)

4-й арбітр: Федан Д.В. (Олександрія)

Спостерігач арбітражу: Чернишов В.Б. (Полтавська область)

«Олександрія»: Чернятинський, Дем’яновський, Корешков, Штепін, Калинчук – к/к, Погорілий (Максимець, 46), Пастухов, Свинобой, Єсип (Антошик, 58), Боженар (Лачинов, 46), Ніколаєв (Мандей, 90)

Запасні: Гаврусевич, Тітаренко, Сердюк

Ст. тренер – І.Костиря

«Зірка»: Медведєв, Куцев – к/к, Павлюк, Мачелюк, Смиченко, Клочан, Дністрянський (Боздаган’ян, 46), Хруленко (Касімов, 64), Білоус (Кольцун, 27, Філіпов, 77), Замуренко (Крутін, 57), Лев

Запасні: Степанцов, Лопушенко

Ст. тренер – Р.Бідненко

Попередження:  Боженар (18) – Білоус (25), Лев (45), Куцев (62), Смиченко (80)

Голи: Ніколаєв (3), Лачинов (79)

У рамках 19 туру ФК «Олександрія» U-19 зустрічався з однолітками з кропивницької «Зірки» на своєму базовому стадіоні «ГОЛовківський». До звітної зустрічі господарі посідали 3 місце з 34 очками, а гості були на останньому 14 місці з 8 заліковими балами. Та це ще не про що не говорить, адже дербі – це завжди принципові протистояння де футболісти б’ються, як в останнє, – з спортивною злістю, позитивною агресією та неймовірним бажанням перемогти. Отже, друзі, вирушаємо у Головківку та спостерігаємо за юнацьким дербі.

Не дивлячись на дощову та дуже прохолодну погоду, гра розпочалася досить жваво. І одразу підопічні Ігоря Костирі захопили ініціативу. Але перша, досить затяжна, атака не завершилася взяттям воріт «Зірки». Але вже друга привела до голу. На 3-й хвилині наш, безумовно талановитий, центрфорвард Володимир Ніколаєв отримав точну передачу у межах карного майданчика та верхом переправив «круглого» у сітку воріт Марка Медведєва. Є швидкий гол! Є 1:0! Після забитого м’яча олександрійці продовжували домінувати на полі. На жаль, зупиняли їх юні кропивничани діючи не завжди у рамках правил, а за допомогою дрібних та не дуже дрібних фолів. Не дивлячись на високу динаміку гри, насправді гострих моментів було обмаль з обох сторін. Запам'ятався,  хіба що, сольний прохід на 20-й хвилині нашого завжди продуктивного Максима Єсипа. Та захисники «Зірки» вибили «шкіряного» за лицеву лінію. А що ж гості? При всій повазі до приїжджих, треба відверто сказати, що вони рідко перетинали середню лінію газону. Щось намагалися створювати… І не більше. Словом, боролися, як могли. Та, в цілому, перший тайм вийшов досить цікавим та бойовим і завершився з рахунком 1:0.

Традиційні заміни на початку другого тайму в обох командах вселяли вболівальникам надію, що серед тих, хто вийшов на поле по заміні, можливо знайдеться джокер. Бо щось давненько ми не бачили голу… Друга половина гри була теж видовищною та бойовою. Ось, що запам’яталося найбільше. На 51-й – наш Павло Пастухов, з фартовим номером 21, вийшов сам на сам з кіпером «Зірки» Марком Медведєвим, але останній відбив м’яча ногою. Цього разу, на жаль, Павлу не пофартило. Буває. На 53-й хвилині дуже активний Володимир Ніколаєв пробив потужно, але «сфера» влучила у поперечину. Це був дійсно гольовий момент, можете мені вірити. Підопічні Руслана Бідненка прагнули відігратися  і інколи створювали небезпеку у воріт місцевого воротаря Олександра Чернятинського. Так, на 67-й – Артем Лев, діючи сміливо, як справжній лев, вийшов віч-на-віч з Олександром Чернятинським та пробив, на диво, значно вище воріт. Відзначу, що цей гравець з Кропивницького – Артем Лев , що виступав під номером 71, на мій погляд, був кращим у команді гостей. А на 74-й – вже завжди націлений на взяття воріт Володимир Ніколаєв пробив низом дуже потужно, але кіпер «Зірки» Марк Медведєв зіграв надійно та ліквідував загрозу. І якщо я назвав, на мою думку, кращого гравця у цьому двобої у складі «Зірки», відзначу, що, знову таки на мій погляд, кращим у складі «Олександрії» був Володимир Ніколаєв. Звичайно, це доволі суб’єктивна оцінка, але я, як і будь хто, можу висказати свою думку. І про остаточний happy end для нашої команди. Хаджи-Мурад Лачинов, що вийшов на заміну на 46-й хвилині, таки став джокером! Він на 79-й хвилині  якимось шостим почуттям відчув момент, зіграв дуже технічно та загнав «круглого» у сітку воріт «Зірки». Рахунок стає 2:0, з яким і завершилося це дуже цікаве юнацьке дербі.

Ми вітаємо тренерський штаб та гравців ФК «Олександрія» U-19 з цією важливою перемогою та бажаємо їм подальших успіхів.

Наступну гру ФК «Олександрія» U-19 проведе на виїзді  з полтавською «Ворсклою». Базовий день 20 туру – 15.04.2017. Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!