07.04.2017, 19:30

Багато боротьби, мало футболу

ФК «Олександрія» (U-21) – ФК «Дніпро» (U-21) – 0:0 (0:0)

07.04.2017 р., 16-00, КСК «Олімп», 150 глядачів, +9С

Головний арбітр - Д. Л. Шурман (Київська обл.)

Асистенти арбітра - З. А. Курбанов (Херсон),  Д. В. Козорезов (Одеса)

4-й арбітр - Д. В. Осауленко (Київ)

Спостерігач арбітражу - О. А. Первушкін (Черкаси)

«Олександрія»: Рудик, Прокопчук, Гаврушко – к/к, Литвяк, Гранчар, Мягков (Яцик, 63), Довгий (Протасов, 83), Чантурішвілі (Ніколаєв, 46), Путраш (Стецьков, 63), Яровий, Ярошенко

Запасні: Гаврусевич, Свинобой, Максимець

Ст.тренер – А.Купцов

«Дніпро»: Пономаренко, Семенов, Сафронов – к/к, Костишин (Кулініч, 90+1) Будняк, Кіричук, Войтіховський, Бондар (Бєляєв, 58), Супряга (Михайленко, 80), Хучбаров (Бандурін, 79)

Запасні: Кучер, Тарадуда

Ст.тренер – О.Поклонський

Попередження: І.Яровой (23), К.Прокопчук (74), І.Гаврушко (77), В.Ніколаєв (90+3), І.Ярошенко (90+4) – М.Войтіховський (63), І.Будняк (77), О.Сафронов (77)

В матчі 24-го молодіжного чемпіонату України з футболу серед команд (U-21) олександрійській футбольній дружині протистояли гравці з берегів Дніпра – ФК «Дніпро».

З перших хвилин стало зрозуміло, що команди вийшли на гру лише за перемогою. Боротьба за м’яч велася на кожному клаптику поля і ніхто з суперників не хотів поступатися ні в чому. Перший гострий момент створили гості. Гравець «Дніпра» виконав навіс зі стандарту, а Владислав Супряга, який був першим на м’ячі, пробив по воротах. Цей удар став легкою здобиччю для Дмитра Рудика. Олександрійці відповіли гострими моментами. Спочатку ударом Ярослава Довгого зі стандарту, а згодом пострілом Богдана Литвяка з-за меж штрафного майданчика. В першому випадку захисник прийняв на себе удар, а в другому – голкіпер забрав м’яч в руки. Реальний шанс вивести свою команду вперед мав Ігор Яровой вже на другій доданій хвилини до першого тайму, але після його удару в ближній нижній кут, голкіпер зіграв надійно.

Початок другого тайму ознаменувався атакою дніпрян та перспективним стандартним положенням. До м’яча підійшов Денис Костишин, але його удар пройшов поряд зі стійкою. «Трьохколорові» відповіли швидкою контратакою з ефектним завершенням. Ігор Яровой виконав навіс в штрафний майданчик, а Вадим Гранчар в падінні ударом через себе пробив по воротах, але, на жаль, поряд зі стійкою. За кілька хвилин гості мали майже стовідсотковий момент, щоб відкрити рахунок. Денис Костишин пробив по воротах, а м’яч після його удару зрикошетив від захисника, на щастя, в стійку, а Дмитро Рудик вчасно ліквідував загрозу, перевівши «кулястого» на кутовий. 

Переглядів: 1134