14.03.2020. КСК «Ніка» (Олександрія) 23 тур Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2019/2020 «Олександрія» — «Колос» (Ковалівка). Початок о 17.00. +9, без глядачів.

«Олександрія» — «Колос» 4:2 (1:1)

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон), асистенти арбітра: Денис Шудрік (Сімферополь), Євген Данильченко (Луганськ), 4-й арбітр: Юрій Іванов (Донецька обл.), спостерігач арбітражу: Олег Зубарев (Слов'янськ). Делегат УАФ — Олександр Дігтяр (Полтава).

«Олександрія»: Білик, Бабогло, Безбородько (Сітало,83’), Запорожан (к) (Ковалець,46’), Лучкевич, Пашаєв, Грицук, Гречишкін, Вантух, Мишенко (Задерака,46’), Дубра

Запасні: Паньків, Гордієнко, Мірошніченко, Сітало, Шендрік,

Головний тренер: Володимир Шаран.

«Колос»: Яшков, Єфремов, Максименко, Парамонов, Чорноморець, Богданов, Оріховський, Сорокін (Кожушко,54'), Морозко (Ільїн,58’), Вільхамссон, Бондаренко (к) (Лисенко,64’)

Запасні: Кучеренко, Ємець, Петров, Гавриш

Головний тренер: Руслан Костишин.

Попередження: Безбородько,6’, Бабогло, 61’, Лучкевич,90+3’ — Оріховський,4’, Вільхамссон, 24’, Сорокін,45’, Максименко,54’, Єфремов,84’

Голи: Гречишкін,45’, Грицук, 54’(пен), Ковалець,64’, Задерака,90’- Сорокін,35’, Лисенко,80’.

Другий етап Favbet Ліги зводить «Олександрію» та «Колос» вдруге за останній місяць. Загалом це третє очне протистояння цих команд. Перша гра для підопічних Володимира Шарана закінчилася виїзною нічиєю — 1:1 у 8 турі. Потім, у 19 турі, була домашня поразка 1:2. Напередодні 23 туру, вибувши із кубкових баталій, «Олександрія» зосередилася на внутрішньому чемпіонаті, тому спробувала взяти реванш у ковалівців на домашній арені, на жаль, без підтримки вболівальників на трибунах.

З перших хвилин матчу обидві команди розпочали стрімко і жорстко за невеличкою перевагою гостей. М’яч майже не затримувався в центрі поля.

На 6 хвилині перший стандарт в бік воріт олександрійців, і перша розминка для Білика, який фіксує м’яч після удару Богданова з -за меж штрафного.

На 11 хвилині пройшов індивідуальний прохід лівим флангом Вільхамссона, який робить закидання на Бондаренка. Той спробував пробити головою, але не дотягнувся до м’яча, на наше щастя.

Олександрійці пробують комбінувати, шукаючи моменти для атак.

Більшу частину першого тайму команда Володимира Шарана змушена захищатися, іноді ціною фолу.

На 17 хвилині чи не перший момент у містян. Індивідуальний прохід Грицука, забігання до штрафного майданчика, і удар з-під захисника в ближній кут. Воротар ковалівців на місті.

На 20 хвилині прохід лівим флангом Бондаренко і закидання до штрафного майданчика, де нікого з партнерів не було. Проте Білик читає ситуацію, вибиваючи м’яч на кутовий.

На 30 хвилині Вільхамссон знаходячись в штрафному майданчику, отримавши пас від партнера по команді, пробиває головою. Білик знову рятує команду, фіксуючи круглого у своїх руках.

На 34 хвилині черговий момент у гостей. Швидка атака правим флангом, забігання Бондаренка в штрафний майданчик, і удар головою, але не влучно.

Вже за мить «Колос» виходить вперед. В дебютному матчі в прем’єр-лізі відзначається Сорокін: він влучно пробиває метрів з п’ятнадцяти — 1:0.

На 42 хвилині момент у господарів. Мишенко, опинившись в штрафному майданчику, спробував пробити п’ятою, знаходячись поруч зі стійкою і воротарем. Кіпер Яшков прочитав задум, ліквідувавши загрозу.

Вже за хвилину момент у гравців «Колоса». Вільхамссон, увірвавшись до штрафного майданичка, з лівого флангу пробив низом. Білик ногою відбиває на кутовий.

На останній хвилині першого тайму містяни зрівнюють рахунок, забиваючи гол у «роздягальню». Олександрійці розпочинають атаку. Мишенко проходить лівим флангом, спрямовуючи м’яч на Грицука. Василь робить діагональний пас на Пашаєва, який переадресовує м’яч на лінію штрафного майданчика на Грицука. Той дотепно пропускає м’яч на Гречишкіна, який потужним ударом зрівнює рахунок. 1:1.

Другу половину гри олександрійці розпочинають дуже активно. Володимир Шаран робить тактичні заміни, підсилюючи атаку. На полі з’являються Задерака і Ковалець, які одразу підключаються до командної гри.

На 54 хвилині суперник фолить у власному штрафному майданчику на Бабогло, який приймав м'яч з  подачі кутового Грицуком. Арбітр, не вагаючись, показує на «точку». Пенальті. Пробиває Грицук. 2:1.

Вже за мить свою нагоду втратив Безбородько, який, отримавши пас від Лучкевича, намагався пробити кіпера. Яшков рятує команду.

Другий тайм повна протилежність в грі олександрійців в порівнянні з першим таймом. Тренерські ротації приносять свої результати. На 64 хвилині помилка захисників «Колоса» завершується взяттям воріт. Грицук скористався нагодою, перехоплює м’яч, і робить стрімке забігання до штрафного майданчика, потім віддає точний пас на Ковальця. Кирило пробиває низом повз кіпера гостей — 3:1.

Футболісти «Колоса» намагаються виправити ситуацію, великими силами ідучі вперед. На 80 хвилині це приносить результат. Після подачі з кутового, Лисенко пробиває головою в протилежний від Білика кут, і скорочує відставання — 3:2. У матчі знову з’являється інтрига.

На 89 хвилині після дальнього розрізного пасу від Дубри, Задерака, обікравши захисника ковалівців в щтрафному майданчику, в падінні влучно пробив в дальній нижній кут воріт — 4:2.