Четвер, 11.05.2023, стадіон «Авангард» (Ужгород), матч 1-го туру VBET Ліги сезону 2022/2023, «Дніпро-1» — «Олександрія». Початок о 13:00. Температура +22.

«Дніпро-1» — «Олександрія» 1:1 (1:1)

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачево)

Асистенти: Семен Шлончак (Черкаси), Володимир Висоцький (Запоріжжя)

4-арбітр: Денис Шурман (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу: Олександр Кран (Харків)

Делегат УАФ: Сергій Головченко (Донецька обл.)

«Дніпро-1»: Макс Валеф (Рибак Владислав, 10'), Назаренко Олександр (Пасіч Євгеній, 61'), Сарапій Едуард, Сваток Олександр (К), Адамюк Володимир (Хайнер, 84'), Бузанелло  (Мінго,10', Пеглоу, 72'), Бабенко Руслан (Когут Ігор, 84'), Рубчинський Валентин (Танковський Вячеслав, 61'), Піхальонок Олександр, Танчик Володимир  (Гуцуляк Олексій,10'), Довбик Артем

Запасні: Кінарейкін Яків, Каплієнко Олександр, Матарріта, Гомес, Федорів Віталій,  Лучкевич Валерій,  Підлепенець Євген

Головний тренер: Олександр Кучер

«Олександрія»: Горох Валентин (Шевченко Микита, 10'), Бабогло Владислав, Ковалець Кирило (К) (Кулаков Андрій, 70'), Мірошніченко Денис, Третьяков Максим (Сігеєв Кирило, 10', Бондаренко Валерій, 90+2'), Кожушко Олег (Мустафаєв Еміль, 46'), Дячук Максим (Логінов Сергій, 10'), ЦУріков Андрій (Скорко Даніл, 10'), Шулянський Артем (Копина Юрій, 10', Матюшенко Іван, 90+2') Рибалка Сергій, Демченко Олександр (Михайленко Микола,10')

Запасні: Єрмаков Георгій, Чубатий Дем'ян, Ващенко Данііл, Гунічев Єгор,  Кобзар Богдан

Головний тренер: Руслан Ротань

Попередження: Назаренко, 39' — Скорко, 21', Кожушко, 42', Рибалка, 85'

Голи: Довбик, 22’ (пенальті) – Ковалець, 26’

11 травня в Ужгороді «Дніпро-1» та «Олександрія» догравали матч перенесеного 1-го туру, який був призупинений 23 листопада минулого року на 10 хвилині зустрічі через ворожі атаки по території України.

Ситуація в турнірній таблиці з того часу (осінь 2022 року) змінилася. «Олександрія» посідаючи п’яту сходинку, по-суті, грала проти команди, яка претендує на першу сходинку. Мабуть, тому, обидва клуби були по-особливому налаштовані на цей поєдинок.

Зустріч вийшла напруженою та емоційною. Ціна помилки була дуже високою, при чому – для обох команд.

Щойно пролунав свисток про відновлення матчу, почалася справжня чоловіча боротьба. М’яч не затримувався в центрі поля. На 13 хвилині одна з перших атак містян ледве не завершилася голом: Денис Мірошніченко, отримавши пас від Олега Кожушка, пробив прямо у кіпера дніпрян.

Відповідь господарів поля не забарилася. Стрімка атака, удар Піхальонка — надійно грає Микита Шевченко.

18 хвилина – наш прохід флангом. Олег Кожушко віддає точний пас на хід Кирила Ковальця. Кирило пробиває, але захисник стає на заваді, перевівши круглого в аут.

За мить підопічні Олександра Кучера відкривають рахунок. На думку арбітра матчу Ярослава Козака Даніл Скорко зфолив на гравцеві «Дніпра-1» у власному штрафному майданчику. Пенальті. До точки підходить Довбик, чітко його реалізувавши.

Але радість господарів зустрічі була недовгою. Вже за чотири хвилини олександрійці відновлюють рівновагу. Стандарт. Сергій Рибалка робить навісну подачу до штрафного майданчика. Кирило Ковалець в стрибку, в оточені двох суперників, красиво головою переправляє м’яч у ближній кут воріт – 1:1. Йшла 26 хвилина зустрічі…

Дніпряни, не очікуючи такого «сюрпризу», кинулися в атаку. Треба віддати належне нашому кіперу, який цього футбольного дня грав бездоганно, неодноразово рятуючи команду в складних ситуаціях. Наприклад, Микита Шевченко двічі «засмутив» Гуцуляка (у першому і наприкінці другого тайму), а ще Піхальонка, Когута, Танковського (у якого була хороша позиція, але, він не зміг переграти нашого кіпера віч-на-віч).

У нас також були хороші моменти. Наприкінці першого тайму, вже в компенсований час, Даніл Скорко наважився на удар з дальньої відстані й Рибак з великими труднощами перевів круглого на кутовий.

На початку другого тайму свою нагоду забити втратив Микола Михайленко, який, після подачі кутового Сергія Рибалкою, пробивши головою не влучив у ворота.

На 81 хвилині Денис Мірошніченко розпочав атаку флангом, віддавши пас на Андрія Кулакова. Той, прочитавши ситуацію, відіграв на Еміля Мустафаєва. Еміль, витримавши паузу, пробив з-під захисника. Рибак не без проблем, з-під поперечини, переводить круглого на кутовий.

Витримавши натиск суперника на останніх хвилинах зустрічі, ми здобуваємо важливу нічию з одним із лідерів чемпіонату.