Понеділок, 26.02.2024, КСК «Ніка» (Олександрія), матч 18 туру VBET Ліги сезону 2023/2024 «Олександрія» — «Шахтар». Початок о 13:00. Температура : С. Глядачів: 573.

«Олександрія» — «Шахтар» 0:0 (0:0)

Арбітр: Денис Шурман (Київська обл.)

Асистенти: Віталій Скобля (Суми), Володимир Коротін (Черкаси)

4-й арбітр: Сергій Задиран (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу: Віктор Дердо (Чорноморськ)

Делегат УАФ: Віктор Безсмертний (Кропивницький)

Арбітр VAR: Ігор Пасхал (Херсон)

Асистент арбітра VAR: Володимир Володін (Херсон)

Спостерігач арбітражу VAR: Сергій Задіран (Дніпро)

«Олександрія»: Шевченко Микита, Ковалець Кирило (К) (Бєляєв Олександр, 69'), Калітвінцев Владислав, Кулаков Андрій (Де, 73'), Шулянський Артем (Джевані, 69'), Логінов Сергій, Мартинюк Олександр (Скорко Даніл, 78'), Калюжний Іван, Кампос, Копина Юрій, Михайленко Микола (Шостак Денис, 78')

Запасні: Долгий Віктор, Кулаковський Артем, Білошевський Богдан,   Смирний Євгеній, Костишин Денис,  Погорілий Владислав, Єрмаков Георгій

Головний тренер: Руслан Ротань

«Шахтар»: Різник Дмитро, Бондар Валерій, Де Соуза Лемос Егіналду (Сікан Данило, 46'), Криськів Дмитро (Степаненко Тарас, 55'), Судаков Георгій, Зубков Олександр (Швед Мар'ян, 36'), Бондаренко Артем, Матвієнко Микола (К), Педріньйо, Конопля Юхим, Кевін (Л. Траоре, 55')

Запасні: Рудько Артур,  Гочолеішвілі Гіоргі,  Азаров Іраклі, Цуканов Віктор, Міроші Новатус Дісмас, Назарина Єгор, Невертон, Ракіцький Ярослав

Головний тренер: Маріно Пушич

Попередження: Кампос, 21', Мартинюк, 65', Калітвінцев, 78', Шостак, 90+1' — Кевін, 25', Криськів, 50', Матвієнко, 88'

Весняну частину чемпіонату наша команда розпочала із домашньої зустрічі проти чинного чемпіона країни – донецького «Шахтаря».

Цей поєдинок (дякуючи нашим захисникам і захисницям), вперше за останні роки, пройшов при підтримці вболівальників на трибунах.

Підтримку 12 гравця «містяни» відчули з перших хвилин матчу, у підсумку продемонструвавши хорошу гру.

Так, моментів було небагато, але, в цілому наша команда виглядала переконливо, не в чому не уступаючи більш титулованому супернику.

Перший момент виник вже на 6 хвилині. Атака донеччан, удар Егіналду прямо в руки нашому кіперу.

Момент у відповідь стався на 8 хвилині: після подачі з флангу Юрієм Копиною, Артем Шулянський головою скинув круглого на дальню стійку, але, на жаль, ніхто не дотягнувся до м’яча.

На 22 хвилині наш капітан Кирило Ковалець зробив вивірену передачу на Андрія Кулакова. Андрій пробив низом в дальній кут – трохи неточно.

У другому таймі ми ненадовго заволоділи ініціативою, змусивши суперника відійти у захист. Але, до гола справа так і не дійшла. У підсумку – нульова нічия, яку можна зарахувати й в актив.

Нагадаємо, що наступний поєдинок 19 туру також відбудеться в домашніх стінах. До нас в гості завітає луганська «Зоря». Початок о 15:30. Цей матч також пройде при підтримці вболівальників на трибунах.