П'ятниця, 22.09.2023, КСК «Ніка», матч 8 туру VBET Ліги сезону 2023/2024 «Олександрія» — «Чорноморець». Початок о 19:00. Температура +22.

«Олександрія» — «Чорноморець» 1:5 (0:4)

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)

Асистенти: Ігор Рибченко (Запоріжжя), Петро Котубей (Закарпатська обл.)

4-ий арбітр: Олександр Афанасьєв (Харків)

Спостерігач арбітражу: Василь Мельничук (Сімферополь)

Делегат УАФ: Олександр Дігтяр (Полтава)

Арбітр VAR: Ігор Пасхал (Херсон)

Асистент арбітра VAR: Сергій Приступа (Черкаська обл.)

Спостерігач арбітражу VAR: Олександр Войтюк (Запоріжжя)

«Олександрія»: Шевченко Микита, Кравченко Антон, Савченко Роман (Шостак Денис, 46'), Ковалець Кирило (К) (Смирний Євгеній, 84'), Микитишин Артур (Шулянський Артем, 46'), Сігеєв Кирило, Ернандес, Кулаковський Артем (Андрейчук Андрій, 46'), Білошевський Богдан, Джевані (Безерра, 69'), Копина Юрій

Запасні: Долгий Віктор, Калітвінцев Владислав,   Ващенко Данііл, Скорко Даніл, Мартинюк Олександр, Погорілий Владислав, Єрмаков Георгій

Головний тренер: Руслан Ротань

«Чорноморець»: Варакута Данило, Єрмаков Віталій, Гучек Лука, Путря Ілля (К) (Ухань Ілля, 84'), Брагару Максим, Васильєв Олександр (Салюк Володимир, 84'), Кузик Орест, Дада (Хадіда Гай, 73'), Штогрін Андрій (Бадібанга Зігі, 69'), Ієде Самсон Ономіго, Бойчук Богдан (Вакула Владислав, 73')

Запасні: Шевченко Олексій, Білик Олег,  Ситников Микита,  Данилюк Євген

Головний тренер: Роман Григорчук

Попередження:  Сігеєв, 66' — Васильєв, 42'

Голи: Кравченко, 72' — Єрмаков, 11', Штогрін, 18', Кузик, 30', Бойчук 45+1', Хадіда, 76'

В протистоянні «Олександрія» — «Чорноморець», одесити виявилися сильнішими, зробивши гру ще в першому таймі. Вже на 11 хвилині одна з перших атак гостей завершилася голом. Відзначився Єрмаков – 0:1.

На 18-й, після навісу на лінію воротарського майданчика, Штогрін випередив наших захисників і переправив м’яч у ворота – 0:2.

На 30 хвилині Кузик забиває третій гол. А вже в компенсований час Бойчук, після багатоходівки одеситів, робить рахунок розгромним, забивши м’яч «у роздягальню».

На 72 хвилині містянам вдалося відіграти один гол: забив Антон Кравченко після розіграшу стандарту.

На 76 хвилині «Чорноморець» забиває п’ятий гол: відзначився Хадіда.