29.11.2021, понеділок, КСК «Ніка», матч 16 туру VBET Ліги сезону 2021/2022, «Олександрія» — «Зоря». Початок о 19:30. Температура+12. Глядачів: 869

«Олександрія» — «Зоря» 0:1 (0:1)

Арбітриня: Катерина Монзуль (Харків), асистентки арбітрині: Світлана Грушко (Київська обл.), Марина Стрілецька (Суми), четверта арбітриня: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: Віктор Швецов (Одеса). Делегат УАФ: Геннадій Прокопович (Чернігів)

Арбітр VAR: Віктор Копієвський (Кропивницький), асистент арбітра VAR: Олександр Беркут (Суми). Спостерігач VAR: Ігор Покідько (Полтава).

«Олександрія»: Білик Олег, Бабогло Владислав, Калюжний Іван (Копина Юрій, 83’), Третьяков Максим (Одарюк Володимир, 57’), Мірошніченко Денис, Дришлюк Кирило, Кожушко Олег (Новіков Андрій 83'), Демченко Олександр (Спінеллі Клаудіо Пауль, 46’), Цуріков Андрій, Дубра Каспарс (К), Устименко Денис (Кирюханцев Ігор, 68’)

Запасні: Горох Валентин, Мельник Олександр, Бухал Гліб

Головний тренер: Юрій Гура

«Зоря»: Мацапура Дмитро, Фаворов Денис, Вернидуб Віталій (К), Імереков Максим, Жуніор Рейс, Цвек Ловро, Назарина Єгор, Булеца Сергій (Крістіан Д., 80’ ), Гладкий Олександр, Шахаб (Громов Артем, 80’), Аллахяр

Запасні: Жилкін Антон, А. Руфаті, Снурніцин Ігор, Алібеков Ахмед, Нагнойний Денис, Сміян Максим, О. Фрімпонг

Головний тренер: Віктор Скрипник

Попередження: Третьяков, 37', Дришлюк, 64' – Аллахяр, 58', Жуніор Рейс, 70'

Гол: Імереков, 17'

16 тур завершував поєдинок «Олександрія» — «Зоря». Цей матч був принциповим для обох суперників і доля везіння, враховуючи погодні умови (в Олександрії протягом дня йшов сильний проливний дощ), могла допомогти одній із команд перемогти. І цією командою стала луганська «Зоря».

Заволодівши ініціативою з перших хвилин поєдинку підопічні Віктора Скрипника практично закрили нас біля власного штрафного майданчику, нав’язуючи свій футбол. Олег Білик неодноразово рятував команду, але швидкий гол все-таки стався. На 17 хвилині, після передачі з флангу, Імереков влучно пробив у кут воріт, ставши автором єдиного, вирішального голу в цьому поєдинку.

У другому таймі містяни, звісно, спробували нав’язати свою гру, і, в принципі, гості були не проти граючи другим номером, але напівмоменти у нашому виконанні бажали кращого. Найреальніший шанс зрівняти рахунок втратив Андрій Цуріков. На 69-й хвилині він пробив з вигідної позиції, але, на жаль, мимо воріт.

На 83 хвилині після подачі Юрія Копини, який щойно вийшов на заміну, ніхто з наших гравців не зумів замкнути цю передачу.

Вже в доданий арбітринею час Клаудіо Спінеллі зробив простріл з флангу, який не зумів замкнути Володимир Одарюк. У підсумку 0:1.