Громадянство
Україна
14

Ранні роки

Вихованець команди «Аметист» з Олександрії. Перший тренер — Ігор Павлович Костиря. У дитячо-юнацькій футбольній лізі України виступав з 2005 року по 2009 за «Олександрію-Аметист». З 2009 року по 2010 рік виступав за «Аметист» в чемпіонаті Кіровоградської області. У жовтні 2009 року провів 3 матчі в Кубку української ліги за «Олександрію-2», яка в підсумку посівши 2 місце в групі знялася з змагання.

«Олександрія»

У лютому 2011 року головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран взяв Артема на збір до Туреччини, а потім у Крим. У команді він узяв собі 48 номер. 30 квітня 2011 року дебютував у складі «Олександрії» у Першій лізі України в домашньому матчі проти івано-франківського «Прикарпаття» (3: 0). Полярус вийшов на 57 хвилині замість Михайла Козака, по ходу гри отримав жовту картку. Другу і останню гру в цьому сезоні він провів 4 червня 2011 року в виїзному матчі проти кіровоградської «Зірки» (1: 1), Полярус також вийшов на заміну замість Михайла Козака. За підсумками сезону 2010/11 «Олександрія» стала переможцем Першої ліги і вийшла в Прем'єр-лігу.

Після того, як «Олександрія» вийшла в Прем'єр-лігу Полярус став виступати в молодіжній першості України. Дебютувавши 29 липня 2011 в домашньому матчі проти сімферопольської «Таврії» (0: 1), Артем Полярус відіграв весь поєдинок.

У сезоні 2011/12 «Олександрія» зайняла останнє 16 місце і вилетіла назад в Першу лігу.

Перед початком нового сезону він взяв собі 14 номер. Після вильоту команди до Першої ліги, головний тренер Андрій Купцов почав частіше довіряти йому місце у складі команди.

12 вересня 2012 року забив свій перший гол у Першій лізі в матчі проти «Сум» (2: 0), він вийшов на поле на 55 хвилині замість Антона Кічі, а на 74 хвилині забив гол у ворота Миколи Павленко. Після першого кола сезону 2012/13 він був визнаний найкращим гравцем «Олександрії» за версією вболівальників і включений в список найкращих 33-х гравців Першої ліги за підсумками першого кола сайтом Football.ua.

У сезоні 2012/13 він разом з командою став бронзовим призером Першої ліги України, клуб поступився лише алчевської «Сталі» та «Севастополю».

У липні 2014 року перейшов до київського «Динамо-2». Дебютував за другу динамівську команду 26 липня, вийшовши на заміну на 90-й хвилині замість Віталія Гемеги у Миколаєві на матчі Першої ліги проти однойменного клубу. Всього за сезон зіграв у 27 матчах Першої ліги.

Повернення до «Олександрії»

У червні 2015 року повернувся в «Олександрію», яка тільки вийшла в Прем'єр-лігу. 17 листопада 2017 року завдяки дублю Поляруса «Олександрія» здобула історичну перемогу над донецьким «Шахтарем» в рамках чемпіонату України (2:1).

Кар’єра в збірній

У 2012 році дебютував у молодіжній збірній України до 21 року. У 2013 році став фіналістом Кубка Співдружності, який проходив у Санкт-Петербурзі. Всього зіграв 10 матчів та забив 1 гол.