Ранні роки

Народився 3 листопада 1984 року у Львові.
Перший тренер - Ярослав Кікоть, який тренував Юрія у СДЮШОР "Карпати" (Львів). З 1998 року почав виступати за "Карпати" у дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Також виступав за УФК (Львів), "Форум-Аякс" (Копачівка, Хмельницька область) та луцьку "Волинь".

Клубна кар'єра

Дебютував у професійному футболі 28 квітня 2001 року у складі «Карпат-2» в домашньому матчі проти «Ниви-2» (Тернопіль). Юрій вийшов на поле на 78 хвилині, а команда виграла з рахунком 7:0.

Свого часу він виступав за наступні клуби: «Галичина – Карпати», «Енергетик», «Газовик-Скала», ФК «Львів», «Десна», «Нива» (Тернопіль»).

На початку 2009 року підписав контракт з «Олександрією» та отримав номер 77.

17 квітня 2009 року дебютував у складі олександрійців у домашньому матчі проти івано-франківського «Прикарпаття», який завершився перемогою олександрійців з рахунком 2:1. В тому матчі Паньків вийшов на 50 хвилині замість Дмитра Козаченка, який отримав травму. Починаючи з сезону 2009/10 Паньків став основним воротарем.

8 липня 2011 року у віці 26 років Паньків дебютував в Прем'єр-лізі в 1 турі сезону 2011/12 у виїзному матчі проти полтавської«Ворскли». На 77 хвилині призначено пенальті у ворота «Олександрії», Паньків відбив удар Сергія Закарлюки, а команда перемогла з рахунокм 0:1.

На початку червня 2012 року перейшов до київського «Арсеналу», який того сезону вперше в своїй історії стартував у єврокубках. У 2013 році уклав угоду з донецьким «Металургом». Дебютував у першому ж матчі весняної частини сезону у грі проти харківського «Металіста». Проте основним воротарем донеччан Юрій не став. Улітку 2015 року перейшов до  дніпродзержинської «Сталі».

Влітку 2017 року підписав угоду з ФК «Олександрія».

Кар'єра в збірній

7 березня 2001 року зіграв за юнацьку збірну Україну до 16 років в матчі кваліфікації юнацького чемпіонату Європи 2001 року проти Туреччини, який закінчився поразкою українців з рахунком 1:2.