Асистенти арбітра — Анатолій Дудчик (Чернігів), Володимир Жарий (Павлоград)

Четвертий арбітр — Денис Резніков (Кам'янське).

Спостерігач арбітражу — Олег Первушкін (Черкаси)

«Дніпро»: Баштаненко, Сафронов – к/к, Костишин, Будняк, (Палюх, 52), Кожушко (Бандурін, 46), Бєляєв, Когут (Назарина, 46), Кулініч, Ільїн (Назаренко, 78), Сухар, Семенов

Запасні: Пономаренко, Бондар, Войтіховський

«Олександрія»: Рудик, Прокопчук, Гаврушко – к/к, Литвяк, Гранчар, Ніколаєв (Райлян, 57), Довгий (Стецьков, 66), Вітенчук (Боженар Даніїл, 79), Сімінін, Ярошенко, Протасов (Свинобой Едуард, 88)

Запасні: Гаврусевич, Зійналов, Биков

Ст.тренер: Андрій Купцов

Попередження: Сафронов (13), Когут (45) – Боженар (90+1)

Голи: Сафронов (2), Костишин (25), Бандурін (89)– Райлян (68)

Сьогодні в Новомосковську в 29-му турі молодіжного чемпіонату футболісти «Олександрії» зустрічалися з сусідами по турнірній таблиці – дніпровським «Дніпром».

Звітний матч не кращим чином розпочався для нашої команди. Перша ж атака дніпрян виявилася результативною. Денис Костишин виконав навіс зі стандарту, а Олександр Сафронов, вигравши верхову боротьбу, ударом головою вивів свою команду вперед – 1:0. «Олександрія» намагалася швидше зрівняти рахунок, а нагоди для цього були. Але череда небезпечних моментів, не принесла бажаного результату. Найбільшу загрозу володінням Олексія Баштаненка своїми діями приносив досить активний Євген Протасов. Слід віддати належне захисникам та голкіперу «Дніпра», які раз-по-раз рятували свою команду від пропущеного голу. На жаль, наші футболісти, захопившись власними атаками, пропустили контрвипад гравців з берегів Дніпра. Після якого Дмитру Рудику довелося вдруге виймати м’яч з сітки воріт. Олександр Кулініч пройшов лівим флангом, змістився в центр, віддав пас Костишину, який ударом з гострого кута подвоює перевагу власної команди. Наші земляки не опускали руки і шукали щастя біля воріт суперника. Чудову нагоду зкоротити відставання олександрійці мали вже в компенсований час до першого тайму, але після удару нашого гравця, Олексій Баштаненко в карколомному стрибку в останню мить нейтралізував загрозу.

Малюнок гри в другому таймі не змінився: наші земляки при найменшій нагоді організовували перспективні атаки, а дніпряни – грали по рахунку. Все ж таки «трьохкольоровим» вдалося відзначитися у воротах «Дніпра». Дмитро Семенов порушив правила проти нашого гравця у власному штрафному майданчику, за що арбітр призначив пенальті, а Сергій Райлян, який кілька хвилин тому з’явився на полі, потужним ударом в «дев’ятку» реалізував вирок. Здавалось, що ось-ось і «городяни» зрівняють рахунок. Хороші шанси забити гол мали Вадим Гранчар, Ярослав Довгий та Євген Протасов. На жаль, під завісу зустрічі спрацювало старе футбольне правило – «не забиваєш ти – забивають тобі». Олексій Бандурін, отримавши пас від партнера, переграв голкіпера і відправив м’яч в сітку воріт – 3:1.