Асистенти арбітра: Дубовий О.С. (Луганськ), Бахматьєв А.І. (Харків)

Спостерігач арбітражу: Муравйов (Маріуполь)

«Ворскла»: Савченко, Жила, Величенко – к/к, Дмитрієв (Антонюк, 83), Герасимчук, Іваночко (Соболевський, 68), Тищенко, Бородай, Муха, Даниленко (Таранушич, 46), Дядик (Черткоєв, 78)

«Олександрія»: Гаврусевич, Штепін, Калинчук – к/к, Сердюк, Корешков (Тітаренко, 90+1), Пастухов (Литвяк, 71), Максимець, Свинобой (Чихович, 71), Боженар (Лачинов, 46), Ніколаєв (Мандей, 86), Дем'яновський

Запасні: Чернятинський, Биков

Ст. тренер – І.Костиря

Попередження: Боженар (37), Сердюк (57)

Голи: Лачинов (76), Чихович (85)

Свою чергову гру юнацька команда ФК «Олександрія» (U-19) провела з ровесниками з полтавської «Ворскли» на їх полі. До звітного матчу (це 20 тур) господарі посідали 6 місце з 30 очками, а гості займали 2 сходинку турнірної таблиці з 37 заліковими балами. Доречно пригадати, що у першому колі 17.09.2016 року на стадіоні «ГОЛовківський» підопічні Ігоря Костирі перемогли «Ворсклу» з рахунком 3:1. Тому зрозуміло, що полтавчани ставили собі за мету,  будь що, здобути реванш. А як все було насправді, ви дізнаєтеся нижче.

Одразу відзначу, що ми не помилилися, кажучи, що полтавчани будуть намагатися здобути реванш. Це стало зрозумілим з перших хвилин двобою, коли господарі почали штурмувати наші ворота, які цього разу захищав завжди надійний Юрій Гаврусевич. Та оборонці «городян» були готові до такого розвитку подій і звели нанівець намагання місцевих відкрити рахунок. А згодом вже «трикольорові» почали діяти першим номером, контролюючи м’яч та саму гру. Та бажання обох команд забити гол у першому таймі так і не було втілено у життя. Рахунок на табло так і залишився – 0:0.

А от друга половина гри видалася результативною и дуже порадувала олександрійців двома забитими м’ячами! Спочатку на 76-й хвилині відзначився наш талановитий голеодор Хаджи-Мурад Лачинов, в черговий раз ставши джокером (він вийшов на заміну на 46-й хвилині), і рахунок стає – 0:1. А на 85-й – свій шанс використовує ще один наш джокер – Максим Чихович (він вийшов на поле на 71-й хвилині) і доводить рахунок до – 0:2. Як не намагалися місцеві відігратися, але забитих м’ячів ми більше не побачили. Рахунок так і залишився 0:2.

Ця переконлива вікторія підопічних Ігоря Костирі стала добрим подарунком до Великодня всім нам – тим, хто вболіває за ФК «Олександрія»! Ми вітаємо тренерський склад юнацької команди, футболістів і персонал з цією важливою перемогою та наступаючим великим православним святом – Великоднем!

Наступну гру ФК «Олександрія» U-19 проведе вдома  з донецьким «Шахтарем» U-19. Базовий день 21 туру – 22.04.2017. Буде цікаво! Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!