26 жовтня, вівторок, ОСК «Металіст» (Харків), матч 1/8 фіналу Vbet Кубка України «Металіст 1925» -«Олександрія». Температура +4. Глядачів 2864.

«Металіст 1925» -«Олександрія» 2:5 (0:2)

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса). Асистенти арбітра: Володимир Шланчак (Черкаси), Олександр Дашко (Київська обл.). 4 арбітр: Юрій Іванов (Донецька обл.). Спостерігач арбітражу УАФ: Сергій Цимбал (Житомир). Делегат УАФ: Сергій Головченко (Донецька обл.)

«Металіст 1925»: Сидоренко Денис (К), Фабіньо, Шершень Михайло, Ченбай Сергій, Западня Артур (Кверквелія Соломоні,59’), Габелок Артем, Савін Антон (Ременюк Андрій, 59’), Криськів Дмитро, Протасов Євген, Марлісон (Зубков Ілля, 79’), Голодюк Олег (Задерака Максим, 79’)

Запасні: Шеліхов Денис, Коваленко Іван, Єрмаков Віталій, Квакіч Амар, Батюшкін Юрій

Головний тренер: Валерій Кривенцов

«Олександрія»: Горох Валентин, Мельник Олександр, Дубра Каспарс (К), Третьяков Максим (Кирюханцев Ігор, 46’), Дришлюк Кирило, Кожушко Олег (Новіков Андрій,80’), Мустафаєв Еміль, Демченко Олександр, Копина Юрій (Ситников Микита,90+2’), Спінеллі Клаудіо (Устименко Денис, 46’), Фомба Бурама (Чубатий Дем’ян, 80’)

Запасні: Єрмаков Георгій, Бухал Гліб

Головний тренер: Юрій Гура

Попередження: Кожушко, 78’

Голи: Криськів, 63’, Ременюк, 85’ — Мустафаєв, 24’, 28’, Копина, 51’, Кирюханцев, 69’, Устименко, 90+1’

Цей кубковий поєдинок став першим офіційним між  двома командами. І якщо Валерій Кривенцов виставив на зустріч основний склад, то Юрій Гура привіз до Харкова напіврезервний склад основи та деяких гравці молодіжного складу.

Не дивно, що розпочали клуби з оглядин, граючи обережно, придивляючись один до одного. І хоча ближчими до забитого м’яча були господарі (за перші стартові 20 хвилин свої напівмоменти забити втратили Марлісон, Протасов, Криськів), містяни зробили те, чого від них точно не чекали — забили два голи за короткий проміжок часу. При чому, в обох випадках спрацював тандем – Спінеллі — Мустафаєв. Спочатку, на 24 хвилині, Клаудіо віддав точний пас на Еміля, коли той робив забігання до штрафного майданчика харків’ян. Еміль проштовхнув м’яч повз голкіпера, відкривши рахунок. Вже за чотири хвилини, все той же Клаудіо Спінелі, практично з центра поля, знову віддав точний пас на вільного Еміля, який вийшов віч-на-віч з кіпером господарів, дотепним фінтом обіграв Сидоренка, і без проблем збільшив рахунок у грі.

На початку другого тайму, після розіграшу кутового, Фабіньо ударом з-за меж штрафного майданчика перевірив на міцність Валентна Гороха. І наш кіпер, чи не вперше за гру, виконав прекрасний сейв, перевівши м’яч на кутовий. А вже за мить швидка контратака містян закінчилася взяттям воріт. Юрій Копина, отримавши пас від Дениса Устименка, вийшов віч-на-віч із Сидоренком, і перегравши кіпера, відправив круглого в порожні ворота. 0:3.

Коли не має чого втрачати – переходиш у наступ. Саме так почали діяти футболісти «Металіста 1925» після трьох пропущених голів. І тут вже до роботи в повному обсязі приступив наш молодий голкіпер, неодноразово рятуючи команду після ударів Фабіньо і Голодюка.

На 63 хвилині господарям вдалося скоротити відставання. Після розіграшу кутового Криськів, за допомогою рикошету від ноги Юрія Копини, забиває гол. 1:3.

Відповідь від «Олександрії» була практично миттєвою. Ігор Кирюханцев з другої спроби (спочатку, на 68 хвилині, м’яч, після його удару, потрапив у стійку), головою, після чудової подачі з флангу Олега Кожушка, робить рахунок розгромним на 69 хвилині .1:4.

«Металіст 1925» не здавався і бився до останнього. На 85 хвилині завдяки голу Ременюка підопічні Валерія Кривцова змінюють рахунок у грі  - 2:4.

Вже в доданий арбітром час Денис Устименко забиває п’ятий гол, поставивши жирну крапку в цьому протистоянні.

Вітаємо містян! Ми крокуємо до ¼ фіналу з нетерпінням чекаючи свого наступного суперника!