Субота,11.03.2023, стадіон «Минай» (Минай), матч 17-го туру VBET Ліги сезону 2022/2023 «Минай»«Олександрія». Початок о 13:00. Температура+5.

«Минай»«Олександрія» 1:1 (1:0)

Арбітр: Олексій Деревінський (Хмельницький)

Асистенти: Олександр Холодинський (Харківська обл.), Валентин Куцев (Київ)

4-й арбітр: Дмитро Панчишин (Харків)

Спостерігач арбітражу: Костянтин Труханов (Харків)

Делегат УАФ: Олег Кучер (Рівне)

«Минай»: Бандура Олександр (К), Гончар Ігор, Горін Олег, Мельник Олександр, Булеза Андрій, Вітенчук Вадим (Петько Сергій, 78'), Шишка Михайло, Твердохліб Єгор (Колесник Данило, 90+1'), Воробчак Назарій (Рогозинський Валерій, 90+1'), Вишневський Олег (Гечев Міхаіл, 86'), Кравчук Юрій

Запасні: Кемкін Олександр, Дмитрук Тарас, Чуєв Богдан,  Голуб Данило

Головний тренер: Володимир Шаран

«Олександрія»: Шевченко Микита, Бабогло Владислав (К), Кулаков Андрій (Кобзар Богдан, 63'), Калітвінцев Владислав (Кожушко Олег, 46'), Третьяков Максим, Мірошніченко Денис, Цуріков Андрій, Рибалка Сергій (Ковалець Кирило, 46'), Бондаренко Валерій, Михайленко Микола (Сігеєв Кирило, 63'), Мустафаєв Еміль (Волошин Вікентій,  84')

Запасні: Горох Валентин, Савченко Роман, Шулянський Артем, Скорко Даніл, Мартинюк Олександр, Копина Юрій,  Єрмаков Георгій

Головний тренер: Руслан Ротань

Попередження: Горін, 65', Бандура, 90'

Голи: Вітенчук, 2’ – Третьяков, 84’

Проти аутсайдерів завжди важко грати, особливо на виїзді. Цей поєдинок в Минаї не став виключенням для команди Руслана Ротаня. Важке поле, прикрий пропущений швидкий гол (на 2 хвилині помилка Микити Шевченка і Вітенчук відкриває рахунок), а потім, практично весь час, намагатися знайти «щілини» у захисті господарів, коли ті всією командою захищаються, граючи просто на відбій – задача не з простих. Все ж, при всій повазі до суперника, на гол містяни награли (може і не на один). Так, ударів в ствір воріт Бандури було небагато – у першому таймі можна відзначити стандарт у виконані Владислава Калітвінцева, спроби пробити в Андрія Кулакова, Дениса Мірошніченка та Еміля Мустафаєва, — але контроль м’яча був за нами.

У другому таймі нічого суттєво не змінилося. Містяни продовжили тиск на ворота «Минаю», а ті, своєю чергою, намагалися забити на поодиноких контратаках.

В перерві тренерський штаб «Олександрії» зробив заміни, аби підсилити гру команди. На поле вийшли Олег Кожушко та Кирило Ковалець який, до речі, проводив 100 офіційний матч у складі нашої команди.

На 84 хвилині олександрійці зрівнюють рахунок. Чергова атака флангом. Олег Кожушко віддає чудовий пас на Максима Третьякова, який з близької відстані забиває в протилежний від воротаря кут – 1:1. Цей м’яч став 25 забитим м’ячем у виконані Максима у матчах Прем’єр-ліги у складі нашої команди.

Фінальний свисток арбітра зафіксував саме цей результат.