Субота,04.03.2023, КСК «Ніка», матч 16-го туру VBET Ліги сезону 2022/2023 «Олександрія»- СК «Дніпро-1». Початок о 12:00. Температура+5.

«Олександрія» СК «Дніпро-1» 2:2 (1:1)

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)

Асистенти: Олександр Корнійко (Миргород), Олександр Жуков (Харків)

4-арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків)

Спостерігач арбітражу: Олександр Кран (Харків)

Делегат УАФ: Олександр Дігтяр (Полтава)

«Олександрія»: Шевченко Микита, Бабогло Владислав (К), Калітвінцев Владислав (Кулаков Андрій,69'), Третьяков Максим, Мірошніченко Денис, Копина Юрій (Цуріков Андрій,69'), Рибалка Сергій ( Сігеєв Кирило,82'), Бондаренко Валерій, Кобзар Богдан (Кожушко Олег,56'), Михайленко Микола (Ковалець Кирило,69'), Мустафаєв Еміль

Запасні: Горох Валентин,  Волошин Вікентій,  Логінов Сергій, Шулянський Артем, Скорко Даніл, Мартинюк Олександр,  Єрмаков Георгій

Головний тренер: Руслан Ротань

«Дніпро-1»: Макс Валеф, Амаш Яніс, Сарапій Едуард, Сваток Олександр (К), Хайнер, Мінго (Назаренко Олександр,83'), Бабенко Руслан, Рубчинський Валентин (Когут Ігор,46'), Піхальонок Олександр (Танчик Володимир,89'), Гуцуляк Олексій, Довбик Артем (Підлепенець Євген,80')

Запасні: Рибак Владислав, Кінарейкін Яків, Каплієнко Олександр, Пасіч Євгеній, Федорів Віталій, Танковський Вячеслав,  Кононов Микита

Головний тренер: Олександр Кучер

Попередження: Кулаков,75', Мірошніченко,90+4' — Сарапій,63'

Голи: Мустафаєв, 31’,88’ – Бланко,23’, Довбик,58’

В рамках 16 туру VBET Ліги команда Руслана Ротаня приймала лідера чемпіонату – СК «Дніпро-1» на домашньому стадіоні «Ніка».

Матч видався цікавим, напруженим, безкомпромісним і багатим на голи.

Гості, щойно пролунав свисток арбітра про початок зустрічі, одразу розпочали з агресивних атакувальних дій, закривши нас біля власних воріт. Треба віддати належне нашому кіперу Микиті Шевченку: він неодноразово рятував команду. В одному з епізодів йому допоміг Юрій Копина, вибивши м’яч майже з лінії воріт. Але натиск дніпрян був потужним, що допомогли їм все-таки реалізувати один із гольових моментів: на 23-й хвилині Бланко, за допомогою рикошету, відкрив рахунок — 0:1.

Поступово гра вирівнялася, і тепер вже олександрійці перейшли до більш активних дій в атаці. І це принесло нашій команді успіх: на 31-й хвилині Еміль Мустафаєв, обігравши захисника, влучно пробив в дальній кут воріт суперника, відкривши лік своїм голам в Прем’єр-лізі — 1:1.

До кінця першого тайму ми могли забити ще. На 33-й хвилині після удару Дениса Мірошніченка зі стандарту круглий пролетів поруч зі стійкою.

На 39-й хвилині Владислав Калітвінцев ледве не закинув м’яч за комірець Макса Валефа. А на 44-й чудову нагоду забити втратив Максим Третьяков, вийшовши віч-на-віч з кіпером. Але Валеф відбив м’яча ногою.

На початку другого тайму пролунала сирена повітряної тривоги. Команди змушені були залишити поле і направитися в укриття. Як тільки матч поновився, гості забили швидкий гол. Відзначився Довбик, після помилки наших захисників. Ініціатива знову перейшла до дніпрян. Але олександрійці не відсиджувалися у захисті, а намагалися проводити швидкі контратаки. На 88-й хвилині, хоч і не з першого разу — метушня біля воріт Валефа, дніпряни намагаються вибити м’яч, ми намагаємося його заштовхнути у ворота – нам вдається забити другий гол, зрівнявши рахунок. Дублем відзначився Еміль Мустафаєв.

Ми могли забити ще але, п’ять компенсованих арбітром хвилин у другому таймі, пролетіли дуже швидко, зафіксувавши остаточний рахунок – 2:2.