20.05.2018. Неділя. 12.00.  Головківка, стадіон «ГОЛовківський». +19° C. 100 глядачів.

ФК «Олександрія» (U-19) – ФК «Чорноморець» (U-19) (Одеса) – 0:1 (0:1)

Арбітр – Андрій Рижий (Дніпро)

асистенти арбітра – Сергій Удовенко (Кропивницький), Богдан Соколовський (Чернігів)

4-й арбітр – Єгор Кєвліч (Кропивницький)

спостерігач арбітражу і делегат Федерації футболу України – Павло Борюхов (Кременчук)

ФК «Олександрія»: Антон Павлов, Родіон Сердюк (К), Олександр Кобеляш, Євген Ляницький, Євген Солдатенко, Владислав Гальчак (Максим Коваленко, 65’), Дмитро Кузнецов, Олександр Сапелкін (Маркіян Пиріг, 46’), Петро Луців (Назар Волошин, 67’), Сергій Русьян (Олександр Азовський, 61’), Назар Хрієнко.

Запасні: Євгеній Самара, Нікіта Скоріно, Денис Бистрий.

Старший тренер: Володимир Максімов

ФК «Чорноморець»: Ілля Стефанов, Петро Долгов, Денис Максименков, Владислав Клименко, Дмитро Гейко (Олександр Польовий, 67’), Костянтин Граматік (Костянтин Домарацький, 85’), Євгеній Ратушняк (К), Микита Шонія (Станіслав Іванік , 53’), Вячеслав Велєв, Артур Марійко (Олег Чернишов, 58’, Максим Кладько), Дмитро Вдовиченко.

Запасні: Ян Коваль, Олексій Дохіна.

Старший тренер: Олександр Горобець.

Попередження: Владислав Гальчак (15’), Сергій Русьян (24’), Євген Солдатенко (64’), Максим Коваленко (85’) – Артур Марійко (8’), Петро Долгов (29’), Євгеній Ратушняк (58’), Дмитро Гейко (62’)

Голи: Євгеній Ратушняк (13’ – пенальті)

На 50 хвилині Назар Хрієнко не реалізував пенальті (воротар).

Головківка зустріла учасників зустрічі сонячною спекотною погодою, яка за п’ятнадцять хвилин до початку матчу миттєво перемінилася на крижану зливу з блискавками й громом. Упритул до дванадцятої години злива непомітно перейшла у невеличкий дощ, під яким гравці й провели два тайми.

На перших хвилинах матчу ми могли спостерігати ігрову перевагу олександрійців, які цілком могли відкрити рахунок – після стандарту у виконанні Сергія Русьяна м’яч пролетів вище воріт Іллі Стефанова. Доволі швидко гра вирівнялася, а на 13 хвилині гравці «Олександрії» порушують правила у штрафному майданчику – пенальті. Вирок арбітра впевнено виконав капітан гостей Євгеній Ратушняк – 0:1. Таким чином, до мотивації господарів додалося бажання якнайшвидше зрівняти рахунок у грі. Уже на 18 хвилині така можливість з’явилася, коли після виконання стандарту Сергієм Русьяном Олександр Кобеляш головою пробив поруч зі стійкою. А на 39 хвилині Назар Хрієнко зі стандарту пробив поруч з верхнім кутом воріт гостей. На 45 хвилині після удару того ж Назара Хрієнка м'яч полетів у нижній кут воріт «Чорноморця» – у цьому небезпечному моменті врятувати команду зумів Ілля Стефанов. Загалом, перший тайм пройшов у рівній боротьбі – м’яч у центрі поля, практично, не затримувався, а кожну свою атаку команди намагалися завершувати ударами по воротах суперника.

У другому таймі грозові хмари продовжували у буквальному сенсі нависати над обома командами. На 49 хвилині проти Сергія Русьяна, який з лівого флангу увірвався у штрафний майданчик одеситів, порушили правила й арбітр матчу Андрій Рижий призначає пенальті. Назар Хрієнко пробиває в нижній кут воріт, але кіпер «Чорноморця» без особливих зусиль заволодів м’ячем. А на 61 хвилині лише стійка воріт урятувала одеситів після удару головою Назара Хрієнка. Ще двічі олександрійці могли встановити паритет. На 72 хвилині Сергій Русьян обіграв гравця «Чорноморця» і зробив чудову передачу у штрафний майданчик на Маркіяна Пирога, після удару котрого знову рятує свою команду Ілля Стефанов.

А на 89 хвилині хороший шанс зрівняти рахунок мав Олександр Азовський та його партнери, коли м’яч заметався у штрафному майданчику гостей, але у ворота так і не потрапив. Результат у матчі – 0:1. Варто відзначити, що по завершенню зустрічі погода налагодилася. Попереду у юніорів ще дві гри – 25 травня з рівненським «Вересом» і 30 травня заключний матч Чемпіонату проти донецького «Олімпіка».